Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/lvg.lv/httpdocs/lib/class.db.php on line 100

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/lvg.lv/httpdocs/lib/class.db.php on line 100

Mācību priekšmets

Datums: 2021.gada 4.jūnijs

Metodiskā centra piedāvājums

 

1mp 2kj 3pieteiksanas  4cp 

 

 

Agita Bargā
Dizaina dienasgrāmata mācību līdzeklis dizaina un tehnoloģiju stundās
Idejas apraksts: Dalīšos pieredzē, kā izmantoju mācību līdzekli – dizaina dienasgrāmatu – stundās 8. un 9.klasē, lai pilnveidotu skolēnu pašvadītās mācīšanās prasmes.

 

 

Normunds Dzintars
Padziļinātais kurss LATVIEŠU VALODA UN LITERATŪRA II – viegli vai grūti?
Idejas apraksts: Pieredzes stāstā  tiks aplūkotas gada laikā gūtās atziņas darbā ar padziļināto kursu, kas saistīts ar literatūras izvēli, kā arī dažādajiem darba veidiem, kas darāmi, lai skolēni daudzpusīgi apgūtu šo kursu.

 

 

Artis Freimanis
MATEMĀTIKA I: starppriekšmetu sadarbības iespējas mācību procesā
Idejas apraksts: Pieredzes stāsts par daudzveidīgu domāšanas un mācīšanās prasmju pilnveidošanu dabaszinātņu problēmu risināšanai kursā MATEMĀTIKA I.

 

 

Arnolds Šablovskis
Kā uzsākt mācīt kursu FIZIKA II
Idejas apraksts: Skolotāja pieredzes stāsts, kā sagatavot un mācību procesā izmantot konspektus, kurus skolēni pakāpeniski papildina, un kā izmantot lietotni ClassDojo atgriezeniskās saites sniegšanai un saņemšanai fizikas stundās.