Parlaments 2021./2022.

Datums: 2022.gada 17.septembris

22_23 2021_2022_aktiv

parlaments 20_21_aktiv parlaments 19_20_aktiv 18_19 parlaments 17_18
parlaments 16_17 parlaments 15_16 parlaments 14_15 parlaments 13_14

 

 

notikumi 

 

 

 

parlamenta kopbilde

 

Šogad parlamenta kolektīvs jūs nebeigs pārsteigt. Starp mums ir dažādu jomu un interešu pārstāvji, kas ienes mūsu darba dzīvē daudz plašāku skatu un daudzpusīgāku viedokli. Mēs esam gatavi izaicinājumiem, kas nozīmē, ka šogad tiks pārstāvētas dažādākas skolēnu intereses un vajadzības.

 

Izglītības pieredzei Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā jābūt neaizmirstamai. Tieši tādēļ esam apņēmušies mūsu skolas skolēniem sagādāt neaizmirstamu mācību gadu. Mēs esam noskaņoti neļauties valstī esošajai situācijai mūs apstādināt no neaizmirstamu atmiņu piepildīšanas. Parlaments šajā mācību gadā vēlas pārstāvēt Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas skolēnu intereses. Piedalies ar mums šajā piedzīvojumā, sekojot līdzi notikumiem skolas medijos!

 

 

 

Prezidents PUNINS

Skolas prezidents Marks Kristiāns Puniņš

 

Esmu šī gada parlamenta vadītājs. Ir pagājis samēra mazs laiks, bet nu jau man šis jaunais amats ir izraisījis lielu azartu, no kura tik viegli nevar atbrīvoties. Mans darbs ir rūpēties par skolas pasākumiem, skolas ikdienas dzīvi un to, lai visiem ģimnāzistiem viss ir labi.

 

Man ir liels prieks un gods, ka man šogad ir iespēja vadīt tik kvalitatīvu, radošu, spēcīgu komandu. Tādi cilvēki ir retums.

 

 

 

viceprezidentes

Viceprezidentes - Elizabete Alise Auza 11.B, Karlīna Kalna 11.D

 

Esam apņēmīgas, punktuālas un komunikablas, ar mums viegli sastrādāties. Esam gatavas izmantot savas zināšanas, prasmes, dzīves gudrību un cilvēciskās vērtības, lai palīdzētu skolai sasniegt kopējos mērķus.

 

Vienmēr būsim Marka uzticamākās padomu devējas.

 

 

 

komunikacijas departamensts

Komunikācijas departaments

 

Patrīcija Keita Jakovļeva 11.A

Elīna Lūsēna10.A

Iļja Osipovs 11.A

Patrīcija Anna Brūna 10.A

 

Hei! Mēs būsim tie, kuri būs aiz sociālo tīklu ekrāniem !  Nodrošināsim Jūs ar ģimnāzijas aktuālākajām ziņām, pasākumiem un citu informāciju, lai jūs vienmēr būtu informēti par notiekošo!

 

Garantējam, ka vienmēr sniegsim atbildes uz visiem jūsu jautājumiem, kurus droši varat uzdot soc tīklos!

 

 

 

iekslietu departaments

Iekšlietu departaments

 

Elīna Rubeze 11.D

Konstancija Ņižņika 10.A

Loreta Pinkule 10.A

 

Mēs nodrošināsim, lai parlamentam vienmēr ir viss nepieciešamais ikdienas darbībai, komfortam, kā arī kvalitatīvu pasākumu organizēšanai un pilnveidošanai.

 

 

 

finansu departaments

Finanšu departaments

 

Līva Katrīna Deksne 10.C

Paula Jostmane 10.A

Valts Dāmis 12.D

Kārlis Zommers 12.C

 

Mūsu mērķis ir padarīt katru pasākumu un mūsu skolas ikdienu izdevīgu. Neviens nevēlas izniekot savu laiku un naudu, tāpēc mēs esam šeit, lai nevienam nebūtu par to jāuztraucas. Laiks ir nauda, bet mēs uzskatām, ka nauda rada laiku. Izplānots budžets ļauj vairāk tērēt laiku citiem svarīgiem aspektiem. Ar prieku apgūstam budžeta plānošanu un jaunu sakaru veidošanu, jo, ja nav naudas ķešā, vari palikt bešā.

 

 

 

sporta departaments

Sporta departaments

 

Dāvis Dreiblathens 11.C

Renārs Eglītis 11.A

Matīss Jaunzemis 10.D

 

Sports ne tikai veicina fizisko spēku un sagatavotību, bet ir arī labs veids, kā labi pavadīt laiku ar draugiem vai klasesbiedriem. Tas saliedē, attīsta un uzlādē. Paši esam aktīvi un sportiski jaunieši un vēlamies sportu aktualizēt mūsu skolā vēl vairāk, veidojot aizraujošus sporta pasākumus! Vēlamies parādīt, ka arī šajos, citādajos laikos, varam turpināt sportot un labi pavadīt laiku.

 

 

 

arlietu departaments

Ārlietu departaments

 

Katrīna Magdalēna Ivanova 10.A

Klāvs Kalniņš 12.C

Sanija Lange 12.D

 

Mūsu pienākums ir uzlabot sadarbību ar citām skolām, rūpēties  par vienotu sadraudzību skolā, celt ģimnāzijas vārdu un slavu vēl augstāk!

 

 

 

fotografesanas departaments

Fotografēšanas departaments

 

Kārlis Ernests Klestrovs 11.C

 

Pasākumu iemūžināšana. Mūsu mērķis ir šos pasākumus pēc to norises parādīt citiem ģimnāzistiem, skolas absolventiem,  vecākiem. Ir ļoti svarīgi šo darbu veikt labi un kvalitatīvi. Fotografēšanas departaments ir arī atbildīgs par pasākumu digitālajiem vizuāliem aspektiem, piemēram, video sveicieniem, kolāžām utt.