Parlaments 2020./2021.

Datums: 2021.gada 1.janvāris

22_23 2021_2022

parlaments 20_21_aktiv parlaments 19_20_aktiv 18_19 parlaments 17_18
parlaments 16_17 parlaments 15_16 parlaments 14_15 parlaments 13_14

 

 

notikumi 

 

P riekšrocība

A pkārtējiem

R adot

L ielisku          

A tmosfēru     

M ūsu

E ntuziastiem

N o

T avas

S kolas

Kopbilde

 

Skolas parlamenta 2020./2021. kolektīvs šogad ir stipri apņēmies neapstāties pie iesāktā, turpināt skolas iesāktās tradīcijas un piešķirt mūsu neparastajai ikdienai vēl krāšņāku noskaņu. Esam komanda, kuru veido daudzpusīgi jaunieši - katrs ar savu viedokli, talantiem un stiprajām pusēm. Mūsu degsme atspoguļojas mūsu darbos, kurus tendējam padarīt pēc iespējas kvalitatīvākus un oriģinālākus. Esam ārkārtīgi priecīgi un lepni par to, ka mūsu darbība skolas labā nerāda beigu punktu līdz ar ierobežojumiem, kurus ir nācies pieņemt laika gaitā. Adaptācijas process ir norisinājies tik tiešām veiksmīgi un lielā mērā mācījis šo to jaunu saistībā ar cilvēku iesaisti pasākumos un akcijās arī attālināti. Parlamenta darbība ir aktīva, spraiga un galvenokārt, šķietami pārējiem skolēniem un skolotājiem patīkama - pozitīvu emociju izraisoša. Dalībnieki savu enerģiju, kuru šī mācību gada laikā ir atvēlējuši skolas sporta, vides, izglītības un kultūras izaugsmei, turpina likt lietā! 

 

Moto: ‘’Kas prātā vienkārši labs, dzīvē - divkārši izcils.’’

 

 

 

 

Agnija Janeka

PREZIDENTE – AGNIJA JANEKA

 

Esmu priecīga par iespēju - būt daļa no parlamenta, organizēt mūsu komandas darbību un dot iespēju ikvienam interesentam iesaistīties skolas dzīves pilnveidē. Ticu, ka reizēm vislabākie rezultāti tiek sasniegti ar dažādu grūtību pārvarēšanu. Esmu enerģiska un mērķtiecīga - savu ikdienu piepildu ar dažādu uzstādītu mērķu sasniegšanu.

Mans moto - “Ja tiek aizvērtas durvis - meklē logu, kas pavērs vēl vairāk iespējas.”

 

 

 

Elizabete un Marta

VICEPREZIDENTES – ELIZABETE GRANTA UN MARTA LAPIŅA

 

Galvenais ir komunicēt un mācēt uzklausīt. Pastāvēšu par idejām, ne tikai savām, bet arī citiem svarīgām un aktuālām.

“Kurš vēlas, meklē iespējas, kurš nevēlas – attaisnojumus.” Šogad ikvienam skolas piederīgajam palīdzēšu meklēt un realizēt izteiktās idejas, uzlabojumus skolā. Būšu arī Agnijas stiprais plecs un labā roka.

 

 

 

Liva un Kate

KOMUNIKĀCIJAS DEPARTAMENTS – LĪVA ŠTĪBELE UN KATE RUTKOVSKA

 

Mēs vēlamies pateikt ‘’Lielu paldies’’ daudzveidīgajām lietotnēm, kuras nu jau ir kļuvušas par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu - CANVA un ‘’Honorable mentions’’ – Photoshop.

 

Esmu visu jomu eksperts ar viedokli nevienā jomā.

Esmu nevienas jomas eksperts ar viedokli visas jomās.

 

 

 

KULTŪRAS UN IZGLĪTĪBAS DEPARTAMENTS – SILVA LAURE UN DANIELS BRUGEVICS

 

Mūsu pienākums kā kultūras un izglītības departamenta vadītājiem ir apzināt šo nozaru mijiedarbības procesus šajā skolā. Sekot līdzi tam, kā skolēni un skolotāji savstarpēji komunicē, veido attiecības, mācās, apkopot to un nodot jau apzināto tālāk. Esam kā šāda veida informācijas caurlaide starp skolēnu, parlamentārieti, skolas darbinieku. Ceram uz pozitīvu gaisotni skolā un efektīvu mācību procesu!

 

 

 

FINANŠU DEPARTAMENTS – VALTS DĀMIS UN EMĪLIJA OZOLA

 

“Naudas lietu nekad nesagaidīsi” tāpēc esam mēs, kas vienmēr parūpēsies, lai viss būtu sabalansēts un visam pietiktu līdzekļu.

 

Esmu ar augstu atbildības sajūtu, māku pieņemt pareizus lēmumus, balstoties uz konkrētiem faktiem. Esmu gatavs aktīvi iesaistīties un darboties, lai skolas vide būtu vēl aizraujošāka.

 

Mani sauc Emīlija, man vienmēr ir paticis organizēt dažādus pasākumus un šogad ir iespēja to darīt fantastiskā komandā. Esmu gatava jauniem izaicinājumiem un atvērta dažādām iespējām.

 

 

 

SPORTA DEPARTAMENTS – EMĪLS OZOLIŅŠ, PATRĪCIJA KEITA JAKOVĻEVA UN RENĀRS EGLĪTIS

 

Esam šī gada Sporta departaments. Sports ne tikai veicina fizisko spēku un sagatavotību, bet ir arī labs veids kā labi pavadīt laiku ar draugiem vai klasesbiedriem. Tas saliedē, attīsta un uzlādē. Paši esam aktīvi un sportiski jaunieši un vēlamies sportu aktualizēt mūsu skolā vēl vairāk, veidojot aizraujošus sporta pasākumus! Vēlamies parādīt, ka arī šajos, citādajos laikos, varam turpināt sportot un labi pavadīt laiku vienojoties savā starpā kā klasei un arī kā individuālistam!