Parlaments - 2015./2016.

Datums: 2015.gada 12.novembris Autors: Monika Varakušina

22_23 2021_2022 

parlaments 20_21 parlaments 19_20 18_19 parlaments 17_18
parlaments 16_17 parlaments 15_16_aktiv parlaments 14_15 parlaments 13_14

 

 

 

Prezidente

Prezidentes vietnieks

monika davis
Sveiki. Mani sauc Monika Varakušina, mācos 10.c klasē. Esmu aktīvs, organizēts un atbildīgs cilvēks. Patīk organizēt pasākumus un iepriecināt ģimnāzijas skolniekus ar jaunām idejām un pasākumiem. Sveiki! Es esmu Dāvis Petrovics, mācos 11.b klasē un otro gadu esmu skolas parlamentā. Esmu atraktīvs, izpalīdzīgs un draudzīgs. Piedalos arī skolas avīzes veidošanā un tur gūtās zināšanas var man tikai un vienīgi palīdzēt pasākumu veidošanā.

 

Sektoru vadītāji

Izglītības sektors Sporta sektors
felicita betija
Mani sauc Felicita Skvorcova, mācos 10.c klasē .
Esmu radoša, aktīva un atbildīga. Ļoti aktīvi cenšos piedalīties skolas kultūras dzīvē un pilnveido to. Man patīk komunicēt ar jauniem cilvēkiem un uzklausīt jaunas idejas.
Mani sauc Betija Roze. Mācos 11.c klasē. Esmu mērķtiecīga un spēju strādāt komandā dažādu ambiciozu mērķu sasniegšanai.
Spēju pielāgoties visdažādākajām situācijām un mācīties no kļūdām, lai turpmāk skolas sporta dzīvi veidotu vēl interesantāku un saistošāku ikkatram ģimnāzistam.
  
Informācijas sektors Kultūras sektors
diana maija
Diāna Daiva Priediena -12.a klases skolniece. Ļoti pozitīva, patīk papļāpāt par neko, mazliet slinka, bet vienmēr gatava palīdzēt un aktīvi iesaistīties skolas dzīvē. Man patīk meklēt piedzīvojumus un būt par visu ''lietas kursā'', tāpēc arī es padodas ātri un efektīvi informēt visus par jaunāko skolā! Mani sauc Maija Ziemele. Mācos 10.b klasē. Esmu atraktīva, komunikabla, mērķtiecīga un precīza. Patīk strādāt komandā un īstenot visdažādākas idejas. Darbojos arī parlamentā, skolas avīzē un debatēs.

 

Avīzes KLIEDZIENS redaktore Skolas radio
alise davis
Mani sauc Alise. Mācos 10.c klasē. Esmu atvērta persona un vienmēr izmantoju izdevību, lai paplašinātu savu paziņu un draugu loku. Esmu ļoti slinka, tomēr, ja saņemos varu ieslēgt arī savas radošās smadzeņu šūnas. Labprātīgi aktīvi piedalos dažādos pasākumos un gūstu jaunu pieredzi visur, kur ir iespējams. Es esmu Dāvis Petrovics, mācos 11.b klasē. Esmu draudzīgs, gandrīz vienmēr smaidīgs. Mani vienmēr interesējis radio un radio raidījumu veidošana, tāpēc ar prieku esmu uzņēmies radio vadītāja lomu. Esmu izveidojis savu komandu un raidījumu plāni jau ir uzrakstīti, tikai gaidu, kad atļaus tos „laist gaisā”