Konsultāciju laiki 2023./24.M.G.
Pieteikties Konsultāciju laiki Pieteikumu saraksts
Vārds, Uzvārds | Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena |
---|---|---|---|---|---|
Līga Albrekte | 14:50 () | 13:20 () | |||
Gunita Alondere | 14:50 (11.kab.) | 13:20 (11.kab.) | |||
Agita Bargā | 14:50 (40.kab.) | ||||
Signe Berga | 15:40 (4.kab.) | 15:40 (4.kab.) | |||
Andris Bite | 16:00 (31.kab. (bilingviāli)) | 15:35 (31.kab.) | 15:35 (31.kab.) | ||
Inga Bliska | 15:35 (38.kab.) | 15:00 (6.kab.) | |||
Vintra Braša | 15:40 (32.kab.) | 15:40 (32.kab.) | |||
Anda Briljonoka | 15:35 (20.kab.) | 15:35 (20.kab.) | 15:35 (20.kab.) | ||
Inese Briška | 16:10 (22.kab. (9.b)) | 15:35 (16.kab.) | |||
Endijs Butāns | 07:45 (Sporta zāle) 14:55 (Sporta zāle) | 07:45 (Sporta zāle) 14:55 (Sporta zāle) | 07:45 (Sporta zāle) 14:55 (Sporta zāle) | 07:45 (Sporta zāle) | 07:45 (Sporta zāle) |
Dagnija Deimante | 15:35 (33.kab.) | 15:35 (33.kab.) | |||
Ineta Drēže | 15:35 (19.kab.) | ||||
Iveta Dugaņeca | 14:55 (10.kab.) | ||||
Normunds Dzintars | 13:25 (18.kab.) | 13:25 (18.kab.) | |||
Gunta Flaksa | 15:40 (11.kab.) | 07:45 (8.kab.) | 14:10 (6.kab.) | ||
Žaneta Flaksa-Dzeguze | 14:55 (30.kab.) | 07:45 (30.kab.) | 14:10 (30.kab.) | ||
Artis Freimanis | 15:35 (21.kab.) | 14:55 (21.kab.) | 14:55 (22.kab.) | ||
Arta Gribēna | 15:40 (28.kab.) | 15:40 (28.kab.) | 14:55 (28.kab.) | ||
Dace Groduma-Vīriņa | 15:40 (39.kab.) | 07:45 (39.kab.) | |||
Kristīne Gundarina | 16:25 (8.kab.) | 16:25 (8.kab.) | |||
Inga Holande | 15:45 (23.kab.) | 15:00 (23.kab.) | |||
Aiga Jaunskalže | 15:00 (24.kab.) | 15:35 (24.kab.) | 15:35 (24.kab.) | ||
Nadežda Jurčenko | 15:35 (22.kab.) | 07:45 (21.kab.) | |||
Indra Jurika | 15:40 (8.A 4.kab. ) | 14:55 (8.D 4.kab.) | |||
Ineta Kauliņa | 15:35 (14.kab.) | ||||
Zane Kluce | 15:40 (11.kab.) | ||||
Liāna Kravcova | 15:35 (17.kab.) | 15:35 (17.kab.) | |||
Vika Viktorija Kreitāle | 07:45 (Ķīmija, 25.kab.) 15:35 (Ķīmija, 25.kab.) | 15:35 (Datorika, 16.kab.) | 07:45 (Datorika, 17.kab.) | ||
Lilita Lepse | 15:40 (26.kab.) | 15:40 (26.kab.) | |||
Baiba Mackiala | 15:40 (10.kab.) | 14:55 (10.kab.) | 14:00 (10.kab.) | ||
Sandra Okuņeva | 15:00 (Mazā zāle) | ||||
Ārijs Orlovskis | 16:20 (10.kab.) | 14:55 (20.kab.) | |||
Mudīte Puisīte | 15:35 (21.kab.) | 15:35 (21.kab.) | |||
Felikss Rekovičs | 15:40 (26.kab.) | 15:40 (26.kab.) | 14:55 (26.kab.) | ||
Kristīne Roze | 15:40 (13.kab.) | ||||
Arnolds Šablovskis | 15:35 (34.kab.) | 18:00 (Zoom) | |||
Ludmila Seredina | 15:30 (12.kab.) | 15:03 (12.kab.) | |||
Nora Serija | 14:10 (12.kab.) | ||||
Gaļina Šestakova | 15:40 (13.kab.) | 15:40 (13.kab.) | 07:45 (13.kab.) | ||
Dagnija Šimanska | 15:30 (9.kab.) | 07:30 (9.kab.) | |||
Harijs Sirotins | 15:40 (31.kab.) | ||||
Zane Sproģe | 15:00 (9.kab.) | 08:30 (8.kab.) | 14:10 (8.kab.) | ||
Sandra Šulme | 14:10 (29.kab.) | 13:25 (29.kab.) | |||
Līga Tālberga | 15:40 (7.kab.) | 07:45 (7.kab.) | 13:25 (7.kab.) | ||
Aivis Tālbergs | 07:45 (Sporta zāle) 15:40 (Sporta zāle) | 07:45 (Sporta zāle) 15:40 (Sporta zāle) | 07:45 (Sporta zāle) | 07:45 (Sporta zāle) 14:55 (Sporta zāle) | 07:45 (Sporta zāle) |
Sofija Nikola Tolkačeva | 15:35 (12.kab.) | 14:05 (22.kab.) | |||
Vineta Tomsone | 15:35 (16.kab.) | ||||
Ināra Vilgerte | 15:35 (36.kab.) | 15:35 (36.kab.) | 15:35 (36.kab.) | ||
Juta Vilumsone | 15:35 (41.kab.) | 15:35 (41.kab.) | |||
Vita Zitmane | 15:40 (39.kab.) |