Zaļā brīvība
Datums: 2020.gada 17.maijs Autors: Ineta Drēže
2019./2020. mācību gadā biedrība “Debašu centrs” sadarbojās ar biedrību “Zaļā brīvība” globālās izglītības projekta “Ar cieņu par pārtiku: Globālā pieeja pārtikas atkritumu mazināšanai neformālā izglītībā” ietvaros.
Maijā Debašu centrs nāca klajā ar ideju un piedāvāja jauniešiem piedalīties video runu konkursā latviešu un angļu valodā par tēmu“Valdība veicinātu pārtikas atkritumu samazināšana mājsaimniecībās”.
Konkursā piedalījās jaunieši no visiem Latvijas novadiem. Liepāju pārstāvēja debatētāji no Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas, DAPL 5 vidusskolas un O.Kalpaka Liepājas 15.vsk. Mūsu skolas debašu klubu pārstāvēja Rebeka Zvirbule ( 10.c) un ieguva 3. vietu.
Apsveicam!



Lapas karte
Karte