Vizuālās mākslas konkurss "Manā un tavējā Liepājā"

Datums: 2025.gada 3.decembris Autors: Gustavs Zālītis

Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs organizētajā vizuālās mākslas darbu konkursā - izstādē "Manā un tavējā Latvijā” darbus iesniedza 14 ģimnāzijas skolnieces. 11 darbi tika izstādīti t/c “Kurzeme” no 12. līdz 28. novembrim. Izstādes noslēgumā notika jauno talantu apbalvošana. Zīmējumos, gleznās, grafikās un digitālās mākslas darbos tika atspoguļotas jauniešu sajūtas par mūsu dzimteni - Latviju, kā arī mūsu pilsētu Liepāju, mūsu mājām.

 

Ar panākumiem sveicam:

  • Terēzi Mariju Miltiņu
  • Keitiju Lauru Strautiņu
  • Agati Neimani
  • Darju Timofejevu
  • Karīnu Trukši
  • Megiju Stūri
  • Patrīciju Pīrāgu
  • Elenu Elizabeti Langbaumu
  • Loretu Šarloti Sprūdi
  • Anastasiiu Fieiiereizen
  • Dārtu Vīriņu