Vizuālās mākslas konkurss "Manā un tavējā Liepājā"
Datums: 2025.gada 3.decembris Autors: Gustavs Zālītis
Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs organizētajā vizuālās mākslas darbu konkursā - izstādē "Manā un tavējā Latvijā” darbus iesniedza 14 ģimnāzijas skolnieces. 11 darbi tika izstādīti t/c “Kurzeme” no 12. līdz 28. novembrim. Izstādes noslēgumā notika jauno talantu apbalvošana. Zīmējumos, gleznās, grafikās un digitālās mākslas darbos tika atspoguļotas jauniešu sajūtas par mūsu dzimteni - Latviju, kā arī mūsu pilsētu Liepāju, mūsu mājām.
Ar panākumiem sveicam:
- Terēzi Mariju Miltiņu
- Keitiju Lauru Strautiņu
- Agati Neimani
- Darju Timofejevu
- Karīnu Trukši
- Megiju Stūri
- Patrīciju Pīrāgu
- Elenu Elizabeti Langbaumu
- Loretu Šarloti Sprūdi
- Anastasiiu Fieiiereizen
- Dārtu Vīriņu

Lapas karte
Karte