Valsts ķīmijas olimpiāde
Datums: 2019.gada 1.aprīlis
Laika posmā no 26.03.2019. – 28.03.2019. Rīgā, LU DZM centrā un RTU Ķīmijas fakultātē norisinājās Valsts ķīmijas olimpiāde 9.-12.klasēm. Liepājas Valsts 1.ģimnāziju tajā pārstāvēja divi skolēni – 9.b klases skolnieks Ralfs Šuba un 12.b klases skolnieks Arturs Atvars. Abi jaunieši no olimpiādes atgriezās ar medaļām – Ralfs Šuba savā klašu grupā izcīnīja 2.vietu, bet Arturam Atvaram – 3.vieta.
Paldies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu, gatavojoties olimpiādei.

Lapas karte
Karte