Valsts ķīmijas olimpiāde

Datums: 2018.gada 5.aprīlis Autors: Elizabete Sirotina

Laika posmā no 27.-29. martam notika valsts ķīmijas olimpiāde, kurā skolēniem ir jāparāda ne tikai teorētiskās zināšanas priekšmetā, bet arī jāizstrādā laboratorijas darbs, tādējādi apliecinot savas praktiskās iemaņas darbā ar dažādām vielām un iekārtām. Liepājas Valsts 1.ģimnāziju olimpiādē pārstāvēja trīs skolēni – Lūkass Teofils Valcis (10.d), Eduards Spāģis (11.d) un Arturs Atvars (11.b).
Ļoti veiksmīgs starts bija Arturam Atvaram, kurš valsts mērogā ieguva bronzas medaļu un 3.pakāpes diplomu, tikai nedaudz atpaliekot no otrās vietas. Paldies Arturam par veiksmīgo startu un skolotājiem par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!