VALSTS FIZIKAS OLIMPIĀDE

Datums: 2018.gada 16.aprīlis Autors: Arnolds Šablovskis

Uz fizikas valsts olimpiādi, kas notika  5. un 6. aprīlī, no Liepājas tika uzaicināti trīs mūsu skolas skolēni : no 10.d Markuss Dzintarsun Lūkass Teofils Valcis (sk. U Žaimis) un no 11.d Eduards Spāģis (sk. A.Šablovskis). Ļoti labus rezultātus uzrādīja Lūkass Teofils Valcis, iegūstot atzinību 10. Klašu grupā. Eduards Spāģis startēja izcili 11.klašu grupā, izcīnot 2.vietu un iegūstot sudraba medaļu.  Uzrādot  3. labāko rezultātu valstī savā grupā, Eduards apsteidza daudzus Rīgas 1. Ģimnāzijas un RTU inženiervidusskolas  skolēnus.  Vēl jāatzīmē, ka Eduards Spāģis ļoti veiksmīgi startēja arī  valsts atklātajā fizikas olimpiādē, iegūstot godalgotu vietu, par kuru paziņos maijā.                                                                    Jau 24. aprīlī Eduardam jāpiedalās Baltijas valstu fizikas olimpiādē, kurā startēs Somijas, Igaunijas, Zviedrijas un Latvijas skolēni.

Apsveicam!