Trešā “Dzintara liepiņa”
Datums: 2018.gada 3.septembris
3.septembrī, mācību gadu uzsākot, Liepājas Valsts 1.ģimnāzijai tika svinīgi pasniegta kvalitātes balva pamatizglītībā “Dzintara liepiņa” par sasniegumiem iepriekšējā – 2017./18. – mācību gada Kurzemes reģiona mācību priekšmetu olimpiādēs, skolēnu pētnieciskajos lasījumos un valsts mēroga konkursos. Esam pagodināti, ka tā ir jau trešā mums piešķirtā liepiņa par mācību darbu pamatskolas posmā.
Lai iepriekšējo gadu sasniegumi ikvienu ģimnāzistu un pedagogu motivē un iedvesmo atbildīgi piedalīties kvalitatīvas izglītības iegūšanas procesā arī turpmāk!

Lapas karte
Karte