Liepājas pilsētas olimpiādes (2021./2022. mācību gadā)

Datums: 2022.gada 15.jūnijs

Skolēna vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets vai pasākums

vieta

Elizabetei Sudmalei

7.a Liepājas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 7.klasei 1.vieta 

Ralfam Zepam

7.b Liepājas pilsētas matemātikas olimpiādē 5.- 8.klasēm atzinība

Viktorijais Melderei

7.b Liepājas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 7.klasei 3.vieta

Joannai Šternai

 7.c Liepājas pilsētas matemātikas olimpiādē 5.- 8.klasēm atzinība

Joannai Šternai

7.c Liepājas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 7.klasei 1.vieta

Sindijai Vīgulei

7.c Liepājas valstspilsētas vizuālās mākslas olimpiādē 4. - 12.klasēm 2.vieta

Gabrielai Bitei

7.d Liepājas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 7.klasei 2.vieta

Paulam Veisam

8.a  Latvijas 35.informātikas olimpiādes Novada olimpiādē atzinība, uzaicināts uz valsts olimpiādi

Sofijai Puišītei

8.a  Liepājas Universitātes matemātikas olimpiāde- 8.- 9. klašu komanda 1.vieta 

Sofijai Semjonovai

8.a  Liepājas pilsētas 8.klases angļu valodas olimpiādē atzinība

Sofijai Zīvertei

8.a  Liepājas pilsētas 8.klases angļu valodas olimpiādē 3.pakāpe

Reičelai Skudrovskai

8.b  Liepājas pilsētas matemātikas olimpiādē 5.- 8.klasēm 3.pakāpe

Unai Goguadzei

8.b  Liepājas pilsētas 8.klases angļu valodas olimpiādē atzinība

Elzai Vucenai

8.c  Liepājas Universitātes matemātikas olimpiāde- 8.- 9. klašu komanda 3.vieta 

Evelīnai Serijai

8.c  Liepājas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8. - 9.klasei 2.vieta

Markam Danielam Brižakam

8.c  Liepājas pilsētas 8.klašu bioloģijas olimpiādē 2.vieta

Markam Danielam Brižakam

8.c  Liepājas Universitātes matemātikas olimpiāde- 8.- 9. klašu komanda 3.vieta

Raivo Samauskam

8.c  Liepājas valstspilsētas franču valodas olimpiādē 8. - 12.klasēm atzinība 

Beātei Patrīcijai Saulei

8.d Liepājas pilsētas 8.klases angļu valodas olimpiādē atzinība

Emīlijai Kirhnerei

8.d  Liepājas valstspilsētas franču valodas olimpiādē 8. - 12.klasēm atzinība

Kārlim Rogam

8.d  Liepājas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8. - 9.klasei 2.vieta 

Kārlim Rogam

8.d  Liepājas Universitātes matemātikas olimpiāde- 8.- 9. klašu komanda 1.vieta 

Kristianam Štobim

9.a  Liepājas valstspilsētas franču valodas olimpiādē 8. - 12.klasēm atzinība 

Alenam Kozjura

9.b  Liepājas pilsēta vēstures olimpiādē 9.klasēm 3.pakāpe 

Alenam Kozjura

9.b  Liepājas Universitātes matemātikas olimpiāde- 8.- 9. klašu komanda 3.vieta 

Arturam Vasiļjevam

9.b  Liepājas pilsētas matemātikas olimpiādē 9.-12.klasēm 3.pakāpe, uzaicināts uz valsts olimpiādi

Arturam Vasiļjevam

9.b  Liepājas Universitātes matemātikas olimpiāde- 8.- 9. klašu komanda 3.vieta 

Jānim Krūmiņam

9.b  Liepājas valstspilsētas fizikas olimpiādē 2.pakāpe 

Karīnai Porcikai

9.b  Liepājas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8. - 9.klasei 2.vieta

Madarai Kirpičenokai

9.b  Liepājas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8. - 9.klasei 1.vieta

Elīzai Annai Šperbergai

9.c  Liepājas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8. - 9.klasei 1.vieta, uzaicināta uz valsts olimpiādi

Esterei Rogai

9.d  Liepājas pilsētas ķīmijas olimpiādē 9.-12.klasēm atzinība

Esterei Rogai

9.d  Liepājas Universitātes matemātikas olimpiāde- 8.- 9. klašu komanda 1.vieta

Jegoram Pņovam

9.d  Liepājas valstspilsētas fizikas olimpiādē atzinība 

Jegoram Pņovam 

9.d  Liepājas pilsētas ķīmijas olimpiādē 9.-12.klasēm 3.pakāpe 

Kārlim Ābelei

9.d  Liepājas valstspilsētas krievu valodas olimpiādē 8.-12.klasēm 3.vieta 

Kārlim Ābelei 

9.d  Liepājas pilsēta vēstures olimpiādē 9.klasēm atzinība 

Rihardam Novadam

9.d  Liepājas Universitātes matemātikas olimpiādē - individuāli 9. klašu grupā 2.vieta 

Rihardam Novadam 

9.d  Liepājas Universitātes matemātikas olimpiādē - 8.- 9. klašu komanda 1.vieta 

Terēzei Esterei Bokumai

10.a  Liepājas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasei 2.vieta 

Elizavetai Makhoninai

10.b Liepājas pilsētas krievu valodas olimpiādē 8.-12.klasēm 1.vieta 

Patrīcijai Emmai Ģigulei

10.b  Liepājas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasei 1.vieta 

Kristoferam Knapšim

10.c Liepājas pilsētas fizikas olimpiādē 10.klasei 2.pakāpe

Kristoferam Knapšim 

10.c  Liepājas pilsētas matemātikas olimpiādē 9.-12.klasēm 2.pakāpe,uzaicināts uz valsts olimpiādi

Kristoferam Knapšim 

10.c  Liepājas pilsētas ķīmijas olimpiādē 9.-12.klasēm 3.pakāpe 

Kristoferam Knapšim 

10.c  Liepājas Universitātes matemātikas olimpiādē - individuāli 10. klašu grupā 1.vieta 

Kristoferam Knapšim 

10.c  Liepājas Universitātes matemātikas olimpiādē - 10.-12. klašu komanda 2.vieta 

Markusam Ernstsonam

10.c  Liepājas pilsētas fizikas olimpiādē 10.klasei atzinība 

Markusam Tomasam Saulem

10.c  Liepājas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klasei 1.vieta 

Martai Cīrulei

10.c  Liepājas pilsētas fizikas olimpiādē 10.klasei atzinība 

Ričardam Tomsonam

10.c  Latvijas 35.informātikas olimpiāde Novada olimpiādē atzinība, uzaicināts uz valsts olimpiādi

Eliass Džeriņš

10.d Liepājas pilsētas fizikas olimpiādē 10.klasei atzinība 

Mārcim Putniņam

10.d  Liepājas valstspilsētas vizuālās mākslas olimpiādē 4. - 12.klasēm atzinība

Paulai Aleksandrai Urbančikai

10.d  Liepājas valstspilsētas franču valodas olimpiādē 8. - 12.klasēm atzinība 

Agnijai Janekai

11.a  Liepājas valstspilsētas franču valodas olimpiādē 8. - 12.klasēm 2.pakāpe, uzaicināta uz valsts olimpiādi

Francim Andersonam

11.a  Liepājas pilsētas vēstures olimpiādē 10.- 12.klasēm 2.pakāpe

Helēnai Raģei

11.a  Liepājas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 2.vieta

Iļjam Osipovam

11.a  Liepājas pilsētas krievu valodas olimpiādē 8.-12.klasēm 2.vieta 

Reinim Stadsvoldam

11.a  Liepājas pilsētas vēstures olimpiādē 10.- 12.klasēm 2.pakāpe, uzaicināts uz valsts olimpiādi

Reinim Stadsvoldam

11.a  Liepājas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 3.vieta 

Santai Zaukai

11.a  Liepājas pilsētas vēstures olimpiādē 10.- 12.klasēm 3.pakāpe 

Paulai Magazeinai

11.b  Liepājas pilsētas krievu valodas olimpiādē 8.-12.klasēm 1.vieta 

Reinim Gustavam Ignatjevam

11.c  Liepājas pilsētas vēstures olimpiādē 10.- 12.klasēm 2.pakāpe,uzaicināts uz valsts olimpiādi

Reinim Gustavam Ignatjevam

11.c  Liepājas Universitātes matemātikas olimpiādē - 10.-12. klašu komanda 2.vieta 

Reinim Gustavam Ignatjevam 

11.c  Liepājas pilsētas matemātikas olimpiādē 9.-12.klasēm atzinība

Tatjanai Oļeičenko

11.c  Liepājas Universitātes matemātikas olimpiādē - 10.-12. klašu komanda 2.vieta 

Kārlim Janenam

11.d Liepājas pilsētas angļu valodas olimpiādē vidusskolēniem 3.pakāpe 

Kārlim Tauriņam

11.d  Liepājas pilsētas angļu valodas olimpiādē vidusskolēniem 2.pakāpe 

Annijai Jansonei

12.a Liepājas valstspilsētas franču valodas olimpiādē 8. - 12.klasēm 3.pakāpe, uzaicināta uz valsts olimpiādi

Baibai Kantānei

12.b  Liepājas pilsētas angļu valodas olimpiādē vidusskolēniem atzinība 

Silvai Laurei

12.b  Liepājas pilsētas filozofijas olimpiādē 11. - 12.klasēm 2.pakāpe, uzaicināta uz valsts olimpiādi

Viktorijai Karpenko

12.b  Liepājas pilsētas angļu valodas olimpiādē vidusskolēniem atzinība

Viktorijai Karpenko

12.b  Liepājas valstspilsētas vācu valodas olimpiādē 10. - 12.klasēm 3.pakāpe, uzaicināta uz valsts olimpiādi

Edvardam Miezītim

12.c  Liepājas pilsētas fizikas olimpiādē 12.klasei 2.pakāpe, uzaicināts uz valsts olimpiādi

Edvardam Miezītim 

12.c  Liepājas valstspilsētas ekonomikas olimpiādē 2.pakāpe, uzaicināts uz valsts olimpiādi

Edvardam Miezītim 

12.c  Liepājas Universitātes matemātikas olimpiādē - individuāli 12.klašu grupā 1.vieta

Edvardam Miezītim 

12.c  Liepājas Universitātes matemātikas olimpiādē - 10.-12. klašu komanda 2.vieta

Emīlam Sudmalim

12.c  Liepājas pilsētas angļu valodas olimpiādē vidusskolēniem 1.pakāpe, uzaicināts uz valsts olimpiādi

Ralfam Jurjānam

12.c  Liepājas valstspilsētas ģeogrāfijas olimpiādē 10.-12.klasēm 2.pakāpe

Rebekai Zvirbulei

12.c  Liepājas pilsētas vēstures olimpiādē 10.- 12.klasēm 3.pakāpe

Rebekai Zvirbulei

12.c  Liepājas pilsētas filozofijas olimpiādē 11. - 12.klasēm 2.pakāpe, uzaicināt uz avalsts olimpiādi

Rebekai Zvirbulei

12.c  Liepājas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 3.vieta

Evai Vītoliņai

12.d Liepājas pilsētas filozofijas olimpiādē 11. - 12.klasēm 3.pakāpe

Evai Vītoliņai

12.d  Liepājas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 2.vieta

Markam Vaivaram

12.d  Liepājas pilsētas krievu valodas olimpiādē 8.-12.klasēm 1.vieta, uzaicināts uz valsts olimpiādi

Martai Zamarītei

12.d  Liepājas pilsētas angļu valodas olimpiādē vidusskolēniem 2.pakāpe

Martai Zamarītei

12.d  Liepājas pilsētas krievu valodas olimpiādē 8.-12.klasēm 2.vieta

Martai Zamarītei

12.d  Liepājas pilsētas ķīmijas olimpiādē 9.-12.klasēm 2.pakāpe

Martai Zamarītei

12.d  Liepājas pilsētas filozofijas olimpiādē 11. - 12.klasēm 2.pakāpe, uzaicināta uz valsts olimpiādi

Martai Zamarītei

12.d  Liepājas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 3.vieta

Martai Zamarītei

12.d  Liepājas pilsētas  bioloģijas olimpiādē 9.-12.klasēm 1.vieta, uzaicināta uz valsts olimpiādi