Sacensības Saldū

Datums: 2018.gada 1.oktobris Autors: Ieva Lanka

Septembris Skolu sportā ir aizņemts mēnesis! Pagājušajās divās nedēļās aizvadītas svarīgākās sacensības starp Latvijas skolām basketbolā un vieglatlētikā.

14.septembrī Saldū tika aizvadītas atlases sacensības 2019. gada pasaules skolu čempionātam basketbolā Grieķijā. Šajā turnīrā  piedalījās Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas vidusskolas meiteņu komanda:

 

  1. Līna Loceniece (10.A)
  2. Aksela Ķepale (11.B)
  3. Nikola Ruperte (11.B)
  4. Anna Auptmane (11.C)
  5. Džuljeta Babajana (11.D)
  6. Undīne Heidemane (10.B)

 

Rezervē:

Vanesa Ziemele (11.B), Kristīne Nazarova (12.C), Daniela Grigorjeva (11.A)

 

Meitenēm līdz ceļazīmes izcīnīšanai uz Grieķiju pietrūka tikai nedaudz. Saspringtā un emocionālā spēlē, piekāpjoties vienīgi Rīgas 47. vidusskolai, liepājnieces mājās devās ar iegūtu 2. vietu.

 

21.septembrī Saldus Sporta centrā norisinājās 72. Latvijas skolu spartakiāde vieglatlētikā. Liepājas Valsts 1. ģimnāzija devās uz sacensībām ar 13 jauniešu lielu komandu, izcīnot 1. vietu un uzvaras kausu gan starp jauniešiem, gan jaunietēm, kā arī 23 dažāda kaluma medaļas.

Sacensību noslēgumā stafetes skrējienā jaunietēm komanda izcīnīja 1. vietu (Ozolniece, Gipsle, Šulme, Radava) un jauniešiem, piedzīvojot neveiksmīgu 2. maiņu, izdevās izcīnīt 2. vietu (Puks, Kālis, Kālis, Jonaitis)!

 

Komandas sastāvā:

Rebeka Ozolniece

Terēze Gipsle

Laura Šulme

Amanda Radava

Elza Tomase

Dana Šēra

Adrins Kālis

Aleksandrs Kālis

Raivis Jonaitis

Rojs Puks

Markuss Gedmins,

Alans Putāns,

Tomass Tavars

 

Paldies mūsu sportistiem par ĢIMNĀZIJAS vārda pārstāvēšanu un teicamo sniegumu!