Sacensības Saldū
Datums: 2018.gada 1.oktobris Autors: Ieva Lanka
Septembris Skolu sportā ir aizņemts mēnesis! Pagājušajās divās nedēļās aizvadītas svarīgākās sacensības starp Latvijas skolām basketbolā un vieglatlētikā.
14.septembrī Saldū tika aizvadītas atlases sacensības 2019. gada pasaules skolu čempionātam basketbolā Grieķijā. Šajā turnīrā piedalījās Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas vidusskolas meiteņu komanda:
- Līna Loceniece (10.A)
- Aksela Ķepale (11.B)
- Nikola Ruperte (11.B)
- Anna Auptmane (11.C)
- Džuljeta Babajana (11.D)
- Undīne Heidemane (10.B)
Rezervē:
Vanesa Ziemele (11.B), Kristīne Nazarova (12.C), Daniela Grigorjeva (11.A)
Meitenēm līdz ceļazīmes izcīnīšanai uz Grieķiju pietrūka tikai nedaudz. Saspringtā un emocionālā spēlē, piekāpjoties vienīgi Rīgas 47. vidusskolai, liepājnieces mājās devās ar iegūtu 2. vietu.
21.septembrī Saldus Sporta centrā norisinājās 72. Latvijas skolu spartakiāde vieglatlētikā. Liepājas Valsts 1. ģimnāzija devās uz sacensībām ar 13 jauniešu lielu komandu, izcīnot 1. vietu un uzvaras kausu gan starp jauniešiem, gan jaunietēm, kā arī 23 dažāda kaluma medaļas.
Sacensību noslēgumā stafetes skrējienā jaunietēm komanda izcīnīja 1. vietu (Ozolniece, Gipsle, Šulme, Radava) un jauniešiem, piedzīvojot neveiksmīgu 2. maiņu, izdevās izcīnīt 2. vietu (Puks, Kālis, Kālis, Jonaitis)!
Komandas sastāvā:
Rebeka Ozolniece
Terēze Gipsle
Laura Šulme
Amanda Radava
Elza Tomase
Dana Šēra
Adrins Kālis
Aleksandrs Kālis
Raivis Jonaitis
Rojs Puks
Markuss Gedmins,
Alans Putāns,
Tomass Tavars
Paldies mūsu sportistiem par ĢIMNĀZIJAS vārda pārstāvēšanu un teicamo sniegumu!

Lapas karte
Karte