Projekta Nordplus Junior rīkotā nometne

Datums: 2016.gada 10.oktobris Autors: Vintra Braša

12 Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas 7.-9.klašu skolēni un 2 skolotājas no 24.-29. septembrim piedalījās starptautiska projekta “Nordplus Junior” rīkotajā nometnē Lietuvas pilsētā Klaipēdā.

 

Lūkass, Gunārs, Niklāvs, divas Terēzes, Dinija, Kristīne, Agnija, Eliass, Rolands, Mārtiņš un Martins kopā ar jauniešiem no Lietuvas, Igaunijas un Dānijas aktīvi strādāja gan radošajās dejas, mūzikas un komponēšanas darbnīcās, gan sprieda par globālu problēmu, kā apturēt klimata pārmaiņas, diskusijās un grupu darbos “Stop Climate Changes” .

 

Radošās darbnīcas vadīja pieredzējuši skolotāji no Anglijas un Dānijas. Darbs un savstarpējā komunikācija notika angļu valodā, ar ko mūsu skolēni lieliski tika galā.

 

Nedēļu ilgā darba rezultātus skolēni prezentēja 3 priekšnesumos Klaipēdas un Graždai pilsētu proģimnāzijās, kur saņēma ovācijas un apbrīnu par tik īsā laika posmā apgūto.

 

Šī projekta ietvaros notika arī otra nometne tepat  Liepājā, Sporta hotelī, kurā piedalījās 8 mūsu skolas 8.klašu skolēni. Arī šie jaunieši mācījās dejas, bītboksa un cirka darbnīcās, bet apgūto prezentēja koncertā mūsu pašu ģimnāzijā.

 

“10” ballu skalā nometne tika vērtēta ar “11” ballēm, bet ,pārrunājot  ieguvumus no dalības projektā, skolēni novērtēja jaunu izaicinājumu, jaunas prasmes, jaunus draugus un fantastiski radošo atmosfēru.

 

Ceram, ka atvadu asaras nozīmēja saziņas turpinājumu sociālajos tīklos, kā arī atkalredzēšanos nākamajā projektā.

 

Tiekamies “Nordplus Junior” projektos, jo tie patiešām iedvesmo!

 

Let’s  do it!

Skolotāja Vintra Braša

Projekta Nordplus Junior rīkotā nometne