Pilsētas olimpiāde mājturībā un tehnoloģijās
Datums: 2020.gada 24.februāris Autors: Renarts Purmalis
20. februārī notika Liepājas Tehnoloģiju jomas mājturības un tehnoloģiju olimpiāde, kurā piedalījās arī Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas skolēni.
Apsveicam!
Intars Pomerancis (7.D) – 1. vieta
Edgars Brakšis (8.D) – 2. vieta 8.– 9.klašu grupā
Rinalds Ķudis (9.A) - atzinība

Lapas karte
Karte