Pilsētas ķīmijas olimpiāde
Datums: 2022.gada 23.februāris Autors: Elizabete Sirotina
01.02.2022. notika pilsētas ķīmijas olimpiāde, kurā piedalījās arī Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas skolēni.
Sasniegumi:
Estere Roga (9.d klase, skolotāja E.Sirotina) - atzinība
Jegors Pņovs (9.d klase, skolotāja E.Sirotina) - 3.pakāpe
Kristofers Knapšis (10.c klase, skolotāja E.Sirotina) - 3.pakāpe
Marta Zamarīte (12.d klase, skolotāja E.Sirotina) - 2.pakāpe
Paldies skolēniem par ieguldīto darbu!

Lapas karte
Karte