Pilsētas ķīmijas olimpiāde

Datums: 2022.gada 23.februāris Autors: Elizabete Sirotina

01.02.2022. notika pilsētas ķīmijas olimpiāde, kurā piedalījās arī Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas skolēni.

 

Sasniegumi:

Estere Roga (9.d klase, skolotāja E.Sirotina) - atzinība

Jegors Pņovs (9.d klase, skolotāja E.Sirotina) - 3.pakāpe

Kristofers Knapšis (10.c klase, skolotāja E.Sirotina) - 3.pakāpe

Marta Zamarīte (12.d klase, skolotāja E.Sirotina) - 2.pakāpe

 

Paldies skolēniem par ieguldīto darbu!