Pilsētas ķīmijas olimpiāde

Datums: 2019.gada 21.februāris

Šī gada 5.februārī Liepājas valsts 1. ģimnāzijā notika ķīmijas olimpiādes otrais posms – pilsētas olimpiāde. Mūsu skolu tajā pārstāvēja 5 dalībnieki: Edvards Miezītis-9.c klase, Ralfs Šuba – 9.b klase, Kārlis Bergs – 10.b klase, Mārtiņš Leimants – 10.d klase un Arturs Atvars – 12.b klase.

 

Sveicam šīs olimpiādes godalgoto vietu ieguvējus:

Ralfs Šuba (9.b) - 2.vieta

Arturs Atvars (12.b) - 3.vieta

Edvards Miezītis (9.c) - atzinība

 

Paldies jauniešiem un viņu skolotājiem par ieguldīto darbu!