Pilsētas ķīmijas olimpiāde
Datums: 2019.gada 21.februāris
Šī gada 5.februārī Liepājas valsts 1. ģimnāzijā notika ķīmijas olimpiādes otrais posms – pilsētas olimpiāde. Mūsu skolu tajā pārstāvēja 5 dalībnieki: Edvards Miezītis-9.c klase, Ralfs Šuba – 9.b klase, Kārlis Bergs – 10.b klase, Mārtiņš Leimants – 10.d klase un Arturs Atvars – 12.b klase.
Sveicam šīs olimpiādes godalgoto vietu ieguvējus:
Ralfs Šuba (9.b) - 2.vieta
Arturs Atvars (12.b) - 3.vieta
Edvards Miezītis (9.c) - atzinība
Paldies jauniešiem un viņu skolotājiem par ieguldīto darbu!

Lapas karte
Karte