Pētām studiju iespējas
Datums: 2024.gada 28.novembris Autors: Agita Bargā
21. novembrī mūsu skolas skolēni, kuri apgūst kursu Bioloģija II devās mācību braucienā uz Rīgu.Ģimnāzisti viesojās Rīgas Stradiņa universitātē , kur mūsu skolas absolventes Undīne Heidemane un Rebeka Zvirbule pastāstīja par par studiju vidi, mācību procesu, dzīvi dienesta viesnīcā un papildu iespējām-apmaiņas programmām un ārpusstudiju aktivitātēm šajā augstskolā. Ekskursijā guvām arī ieskatu par mācību vidi, kurā mācās topošie farmaceiti un zobārsti. Vēl skolēni apmeklēja RSU Anatomijas muzeju un paviesojās RTU Ūdens sistēmu un biotehnoloģiju institūtā. Paldies mūsu absolventam Sandim Dejus par šo iespēju.

Lapas karte
Karte