Pensionēto skolotāju biedrība viesojas ģimnāzijā

Datums: 2025.gada 28.novembris Autors: Sanita Dejus

Ģimnāzijā ar sirsnību tika uzņemtas Liepājas pensionēto skolotāju biedrības “Zelta rudens” dalībnieces, kuras šogad atzīmē biedrības 15. jubilejas gadu. Viesošanās laikā biedrības vadītāja Inta Čukure izteica pateicību direktoram Helvijam Valcim par viesmīlīgo uzņemšanu, kā arī skolotājām Signei Bergai un Inetai Drēžei par veiksmīgo sadarbību. Biedrības dalībnieces atsaucīgi novērtēja iespēju doties ekskursijā pa skolu, ko aizrautīgi vadīja 12.b klases skolnieks Markuss Brugevics. Paldies tika teikts arī Debašu kluba un skolēnu līdzpārvalžu jauniešiem – par interesantām sarunām un pieredzes apmaiņu.

 

Viesi atzina, ka ģimnāzijā valda īpaša gaisotne, un tā ir viena no skaistākajām skolām Latvijā. I. Čukure ar pateicību dalījās atmiņās, ka abi viņas bērni mācījušies tieši šeit un aizvien atceras skolas laiku ar lepnumu. Savukārt Edīte Plamše ar aizkustinājumu teica: “Paldies, ka veltījāt mums laiku. Jauki, ka netiekam aizmirsti.”

 
Skola ir vieta, kur top mūsu nākotnes Latvija, tāpēc esam ar cieņu pret pagātni un ar skatu nākotnē.