Panākumi nacionālajā tiešsaistes debašu turnīrā

Datums: 2022.gada 6.aprīlis Autors: Ineta Drēže

2.aprīlī platformā ZOOM notika biedrības “Debašu centrs” organizētais nacionālais debašu turnīrs latviešu un angļu valodā.

 

Tiešsaistes turnīrā piedalījās 18 skolu un jauktās komandas no 9 skolāmIecavas vidusskolas, Cēsu Valsts ģimnāzijas, Bauskas Valsts ģimnāzijas, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas, Daugavpils 12.vidusskolas, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas, Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas, Draudzīgā Aicinājuma Liepājas 5.vidusskolas un J. Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas.  

 

Tiešsaistes turnīrā 2 riņķos debatēja  sagatavoto tēmu – Valdība uzskata, ka sabiedrības zinātne (pilsoniskā aktivitāte) spēj risināt klimata pārmaiņas, bet 3. riņķī improvizācijas tēma – Skolēniem vajadzētu strādāt mācību laikā.

 

Mūsu skolu angļu jauktajā komandā pārstāvēja 12.b klases skolniece Ance Jaunskalže, iegūstot II vietu debašu turnīrā.