Olimpiāde vizuālajā mākslā (skolas posms)
Datums: 2022.gada 28.februāris Autors: Kristīne Gundarina
Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā laika posmā no 31. janvāra līdz 24. februārim, atbilstoši šobrīd noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem, notika skolas vizuālās mākslas olimpiāde.
Tās uzdevums – dziesmu ilustrēšana/ kompozīcija/ asociācijas (pēc izvēles – tā, lai, paskatoties uz radošo darbu, varētu nojaust, kas par dziesmu). Kā galvenais nosacījums tika noteikta tehnika, kurā tika izstrādāti darbi – krāsaina grafika.
Katram vecumposmam tika iedalīta ilustrējamā dziesma. 7. klašu posms ilustrēja dziesmu “Saule, Saule”, ko izpilda “Dzeguzīte” (R.Pauls, G.Račs), 8.-9. klašu posms zīmējumos atainoja dziesmu “Sarkanbaltsarkanais”, ko izpilda “Bermudu divstūris”. Savukārt vidusskolas posmam tika dota iespēja ilustrēt “Saule, Pērkons, Daugava” (M.Brauns, Rainis).
Skolas olimpiādē, atšķirībā no citiem gadiem, piedalījās gandrīz visi skolēni 7.-9. klašu grupā, kā arī skolēni no vidusskolas 10.A, D un 11.D klases. Pilsētas olimpiādē mūsu skolu pārstāvēs 13 skolēni.
Lepojamies ar jauno mākslinieku sniegumu skolas posmā!
7.klašu posms
Sindija Vīgule (7.C) – 1. pakāpe
Kristīne Stendere (7.B) – 1. pakāpe
Gabriela Šupstika (7.A) – 2. pakāpe
Elizabete Dimza (7.C) – 3. pakāpe
Hanna Kalniņa (7.A) – 3. pakāpe
8.-9. klašu posms
Sofi Čerpita (8.D) – 1. pakāpe
Reičela Skudrovska (8.B) – 2. pakāpe
Marks Daniels Brižaks (8.C) – 3. pakāpe
Kitija Kronberga (8.A) – 3. pakāpe
Amanda Dobele (8.D) – 3. pakāpe
Vidusskolas posms
Karlīna Kalna (11.D) – 1. pakāpe
Mārcis Putniņš (10.D) – 2. pakāpe
Artis Liepiņš (10.A) – 3. pakāpe

Lapas karte
Karte