Novadu olimpiāde programmēšanā

Datums: 2017.gada 24.janvāris

17.janvārī Liepājas Universitātē norisinājās Latvijas 30.informātikas olimpiādes otrais posms - novadu olimpiāde programmēšanā. Liepājas Valsts 1.ģimnāziju pārstāvēja 5 skolēni: Lūkass Teofils Valcis un Eduards Spāģis jaunākajā klašu (8. – 10.) grupā un Valdis Pēteris Otaņķis, Daniels Saldenieks un Māris Cērps vecāko klašu (11. – 12.) grupā.

Uzaicinājumu uz nākošo posmu - Valsts olimpiādi ieguva abi jaunāko klašu dalībnieki:

  • Lūkass Teofils Valcis (9.klase)
  • Eduards Spāģis (10.klase)

 

Valsts olimpiāde šogad norisināsies Liepājā 28.februārī un 1.martā.
Vēlam veiksmi mūsu skolas dalībniekiem!

Informātikas skolotājas
Liāna Kravcova un Vineta Tomsone