Nākotnes izaicinājumu nedēļa Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā

Datums: 2017.gada 22.maijs Autors: Helvijs Valcis

Noslēdzoties mācību gadam, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā norisinās Nākotnes izaicinājumu nedēļa, kuras veidošanai atsaukusies SEB banka. 10. un 11. klašu skolēni šīs nedēļas laikā padziļināti pēta gaidāmās pārmaiņas darba vidē un uzzina par aktuālajām tendencēm profesiju izvēlē.

Pirmajā projekta dienā SEB bankas ekonomists Dainis Gašpuitis skolēnus iepazīstināja ar nākotnes izaicinājumiem ekonomikā, bet SEB bankas Klientu centra konsultants un SEB bankas vadītājas digitālais mentors Jānis Baltušs pastāstīja par digitalizācijas turpmāko ceļu un virzieniem. Šajā dienā ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem uzstājās radošās telpas “Ideju bode” īpašniece Krista Lapiņa, Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers un SEB Baltijas divīzijas personāla vadītājs Ainārs Ozols.

Turpmāko divu dienu laikā skolēni strādā komandās, apmeklējot kādu no Liepājas uzņēmumiem un veicot pētījumus par tendencēm un pārmaiņām darba vidē nākotnē.

Piektdien notiek pētījumu rezultātu prezentēšana. Žūrijas komisijā uzaicināti Liepājas uzņēmēji un SEB bankas pārstāvji.

 

Plakats_Nakotnes_izaicinajumu_nedela