Muzejpedagoģijas nodarbība Liepājas muzejā
Datums: 2020.gada 5.novembris Autors: Ineta Drēže

Septembra otrajā nedēļā 3 vienpadsmitās klases un 10.c klase “Skolas somas” ietvaros apmeklēja Liepājas muzeju, kur iepazinās ar populārajam transporta līdzeklim veltīto izstādi “Velosipēds un riteņbraukšanas mode no 19. gadsimta beigām līdz 20. gadsimta vidum”, kas tapusi sadarbībā ar modes vēsturnieku Aleksandru Vasiļjevu un scenogrāfi, mākslinieci Annu Heinrihsoni.
Skolēni piedalījās muzejpedagoģijas nodarbībā, kurā iepazina velosipēdu vēsturi, izzināja Liepājas lomu velosipēdu rūpniecībā, kā arī detaļu ražošanā, iemācījās atpazīt velosipēdu emblēmas, kā arī iejutās velobraucēja lomā 19. gadsimtā. Iepazinās ar 19. gadsimta beigu un 20. gadsimta sākuma tērpu un aksesuāru piedāvājumu.
Skolēni atzinīgi novērtēja nodarbībā iegūtās zināšanas, kā arī iespēju redzēt tik daudz vēstures liecību.

Lapas karte
Karte