Misija V 7.klasēm
Datums: 2023.gada 24.aprīlis Autors: Zane Sproģe
Liepājas pilsētas pašvaldība ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu ir izveidojusi projektu “Misija V” smēķēšanas novēršanai skolēnu vidū, ar kuru iepazīstināja arī Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas 7.klašu skolēnus. Kā zināms, skolā norisinās bērniem būtiski socializēšanās procesi. Tā ir arī vieta, kurā var efektīvi veikt atkarību novēršanas pasākumus. Tādēļ, rūpējoties un domājot par skolēnu veselību, esam piekrituši dalību šajā projektā.
Projekta mērķis ir veicināt smēķēšanas novēršanu, akcentējot papildu ieguvumus, kas rodas, nesmēķējot. Projekts tiek īstenots jau trešo reizi, tas ir apjomīgs un paredz aktīvu iesaisti gan no skolēnu, gan skolotāju, gan skolas darbinieku, gan vecāku puses. Projektā paredzētas trīs kārtas. Esam tikuši līdz 1. kārtai – nodarbībai skolā, kuras laikā atkarību profilakses speciālists stāstīja skolēniem par atkarībām kopumā, tai skaitā par smēķēšanu. Uz iegūtās teorētiskās informācijas bāzes skolēni varēs piedalīties nākamajās projekta kārtās – pildīt “Misija V” uzdevumus. Nodarbībā skolēniem izstāstīja arī par projektu (“Misija V”), motivēja viņus tajā piedalīties, kā arī tika izveidota klases komanda.
2.kārtā noteiktā laikā būs jāveic uzdevums, jāveido infografika. Darbus anonīmi pēc noteiktiem kritērijiem vērtēs žūrija. Skolas ietvaros tiks noteikta labākā komanda, kas līdz ar to būs izcīnījusi iespēju piedalīties finālā. 3. kārta – klātienes pasākums LOC Arēnā, kur atraktīvās sacensībās piedalīsies 11 labākās komandas no Liepājas skolām (2. kārtas uzvarētāji), lai rezultātā noteiktu vienu – galveno uzvarētāju. Būs iespēja tikt arī pie vērtīgām balvām visai klasei. Lai izdodas!

Lapas karte
Karte