Lāčplēša balvas izcīņa 2019

Datums: 2019.gada 26.novembris

Novembris ir īpašs mēnesis – saukts arī par Latvijas vai patriotisma mēnesi. Pilsētas malu malās norisinājās dažādi pasākumi.

 

8. novembrī O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskolā jau 15. reizi pulcējās Liepājas  un citu novadu un pilsētu skolu jauniešu komandas, lai noskaidrotu, kas izcīnīs Lāčplēša balvu 2019. 

 

Otro gadu pēc kārtas skolu ieskaitē nepārspēta palika 15. vidusskolas komanda, bet godpilno 2. vietu, atpaliekot tikai nedaudz, ieņēma Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas komanda.

 

Dalībnieki atzina, ka sacensības bija ļoti interesantas un raisīja pozitīvas emocijas, kas noteikti kalpos kā motivācija dalībai arī nākošajā gadā!

 

Komandas sastāvs:

Marks Grantiņš (10.a)

Markuss Gedmins (12.b)

Dāvids Družiņins (10.a)

Gustavs Griezītis (10.c)

Vera Radkeviča (10.a)

Megija Mērija Zabe (10.b)

Komandu cīņā pavadīja, uzmundrināja un iemūžināja skolotājs Normunds Dzintars.

Sacensības organizēja Liepājas Izglītības pārvalde sadarbībā ar Zemessardzi un Jaunsardzi.