Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā notika diskusija ar debašu elementiem

Datums: 2019.gada 4.decembris Autors: Ineta Drēže

29.11. Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā notika diskusija ar debašu elementiem, kurā piedalījās debatētāji no Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas, DA Liepājas 5.vsk., J.Čakstes Liepājas 10.vsk., O.Kalpaka Liepājas 15.vsk. PIKC LMMDV un Liepājas 8.vsk. skolēni. Mūsu skolas debašu klubu pārstāvēja 3 komandas.

 

Kampaņas “Atvērtība ir vērtība” ietvaros kopā ar PROVIDUS vadošo pētnieci migrācijas un integrācijas jomā Agnesi Lāci tika meklētas atbildes uz jautājumiem, kāpēc ir svarīgi runāt par diskrimināciju un dažādu etnisko grupu integrēšanu Latvijas sabiedrībā.

 

Publiskās diskusijas kā motivējoša, iedvesmojoša un informatīva aktivitāte, kuras laikā tika dzirdēti dažādi pieredzes stāsi  un notika diskusijas par etnisko piederību.