Liepājas pilsētas konkursi (2019./2020. mācību gadā)
Datums: 2020.gada 1.maijs
Skolēna vārds, uzvārds |
Klase |
Priekšmets vai pasākums |
Vieta |
Annija Būdeniece |
7.a |
pilsētas izteiksmīgas lasīšanas konkursā 7. klasēm angļu valodā |
3.pakāpe |
Alens Kozjura |
7.b |
pilsētas izteiksmīgas lasīšanas konkursā 7.- 8. klasēm krievu valodā |
1.vieta |
Elīza Anna Šperberga |
7.c |
pilsētas skatuves runas konkursā |
1.pakāpe |
Katrīna Blažkova |
7.d |
pilsētas izteiksmīgas lasīšanas konkursā 7.- 8. klasēm krievu valodā |
2.vieta |
Darja Kargina |
7.d |
pilsētas izteiksmīgas lasīšanas konkursā 7.- 8. klasēm krievu valodā |
1.vieta |
Anastasija Tereščenko |
7.d |
pilsētas izteiksmīgas lasīšanas konkursā 7.- 8. klasēm krievu valodā |
2.vieta |
Patrīcija Rogule |
7.d |
pilsētas izteiksmīgas lasīšanas konkursā 7. klasēm angļu valodā |
1.pakāpe |
Ričards Tomsons |
8.c |
Liepājas Universitātes pilsētas programmēšanas konkursā datorikas pasākumā "Ziemassvētku stāsts" |
3.vieta |
Patrīcija Keita Jakovļeva |
9.a |
pilsētas publiskās runas konkursā 8. - 12.klasēm angļu valodā |
1.pakāpe |
Tīna Ance Jansone |
9.a |
pilsētas publiskās runas konkursā 8. - 12.klasēm angļu valodā |
1.pakāpe |
Kate Rutkovska |
9.a |
pilsētas publiskās runas konkursā 8. - 12.klasēm angļu valodā |
2.pakāpe |
Patrīcija Keita Jakovļeva |
9.a |
pilsētas skatuves runas konkursā |
2.pakāpe |
Elizabete Alise Auza |
9.b |
pilsētas skatuves runas konkursā |
3.pakāpe |
Nikola Anna Pelnēna |
11.d |
pilsētas publiskās runas konkursā 8. - 12.klasēm angļu valodā |
3.pakāpe |
Ričards Novikovs |
12.d |
pilsētas publiskās runas konkursā 8. - 12.klasēm angļu valodā |
atzinība |
Renārs Kairis |
12.a |
pilsētas publiskās runas konkursā 8. - 12.klasēm angļu valodā |
atzinība |
Marta Zamarīte |
10.d |
pilsētas tulkošanas (angļu-latviešu) konkursā 10.-12.klasēm |
2.pakāpe |
Emīls Ozoliņš |
11.a |
pilsētas tulkošanas (angļu-latviešu) konkursā 10.-12.klasēm |
3.pakāpe |
Rūdolfs Pēteris Bumbieris |
11.d |
pilsētas tulkošanas (angļu-latviešu) konkursā 10.-12.klasēm |
atzinība |
Alise Anspaka |
11.c |
pilsētas skatuves runas konkursā |
augstākā pakāpe |
Mārtiņš Leimants |
11.d |
Liepājas Universitātes pilsētas programmēšanas konkursā datorikas pasākumā "Ziemassvētku stāsts" |
2.vieta |
Juris Ozoliņš |
11.c |
Liepājas Universitātes pilsētas programmēšanas konkursā datorikas pasākumā "Ziemassvētku stāsts" |
1.vieta |
Mārtiņš Zvirbulis |
11.c |
Liepājas Universitātes pilsētas programmēšanas konkursā datorikas pasākumā "Ziemassvētku stāsts" |
1.vieta |
Rinalds Klāks |
7.b |
pilsētas sporta sacensībās "Rudens Starpskolu kross" |
3. vieta |
Maija Meniķe |
7.d |
pilsētas sporta sacensībās "Rudens Starpskolu kross" |
3.vieta |
Jegors Pņovs |
7.d |
pilsētas sporta sacensībās "Rudens Starpskolu kross" |
2. vieta |
Amanda Vīksna |
7.d |
pilsētas sporta sacensībās "Rudens Starpskolu kross" |
2. vieta |
Karolīna Skābe |
9.c |
pilsētas sporta sacensībās "Rudens Starpskolu kross" |
3. vieta |
Rēzija Štrausa |
9.c |
pilsētas sporta sacensībās "Rudens Starpskolu kross" |
1. vieta |
Mārtiņš Auziņš Viesturs Birsāns Gustavs Kadeģis Deniss Kārkliņš Kristers Kuzņecovs Eduards Straume Arturs Vasiļjevs |
7.b 7.b 7.b 7.b 7.b 7.b 7.b |
pilsētas sacensībās "Jauno basketbolistu kauss" |
3.vieta |
Emīls Jaunzems Dāvids Rūdolfs Lapinskis Kristers Zīle Ojārs Drullis Kristers Kuzņecovs Kristofers Balodis Gustavs Buncis Sandis Cionelis Martins Einiņš Karlīna Kalniņa Dāvids Daniels Kalniņš |
7.a 7.a 7.a 7.b 7.b 7.c 7.c 7.c 7.c 7.c 7.c |
Liepājas pilsētas Skolu jaunatnes sporta spēļu sacensībās florbolā |
1.vieta |
Arturs Vitols Adrians Bureņs Pauls Lapiņš Dāvis Jēkabsons Jānis Vilnītis Tomass Lieģis Rūdolfs Meļķis Markuss Ķēda-Ķēdža |
8.a 8.b 8.b 8.c 8.c 8.d 9.a 9.c |
Liepājas pilsētas Skolu jaunatnes sporta spēļu sacensībās florbolā |
2.vieta |
Anna Ivanova Amanda Ratniece Žanete Bērziņa Katrīna Blažkova Sanija Brikamane Rēzija Mazkalniņa Estere Roga Amanda Vīksna |
7.a 7.a 7.d 7.d 7.d 7.d 7.d 7.d |
Liepājas starpskolu basketbola turnīrā "Jauno basketbolistu kauss" 6.-7. klašu meitenēm |
2.vieta |
Mārtiņš Auziņš Viesturs Birsāns Gustavs Kadeģis Deniss Kārkliņš Kristers Kuzņecovs Eduards Straume |
7.b 7.b 7.b 7.b 7.b 7.b |
Liepājas starpskolu basketbola turnīrā "Jauno basketbolistu kauss" 6.-7. klašu meitenēm |
3.vieta |
Beāte Berga Adelīna Audere Agneta Plāciņa Anete Freiberga Marta Bažejeva Linda Lībere Alise Možeika Madara Zabīte Estere Juzupa Anastasija Šarakova |
12.b 11.b 11.b 12.b 12.d 12.d 10.b 10.b 11.b 11.d |
Liepājas pilsētas Skolu jaunatnes sporta spēļu sacensībās volejbolā |
2.vieta |