Lasīšanas piedzīvojums turpinās

Datums: 2018.gada 13.decembris Autors: Lāsma Spāģe

Lasīšanas veicināšanas programmā "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija, 2018" šogad piedalās 19 ģimnāzisti, kuriem līdz 2019. gada 31. janvārim ir jāizlasa 6 grāmatas no 28 grāmatu kolekcijas. Žūrijas ekspertu uzdevums ir ne tikai lasīt, bet arī novērtēt izlasītās grāmatas, aizpildot elektronisko grāmatu novērtēšanasanketas, kuras pēc tam Latvijas Nacionālā bibliotēka apkopos un noteiks gada atzītāko grāmatu, iemīļotāko autoru, veiksmīgāko ilustratoru.

 

Ceturtdien, 13. decembrī, ģimnāzijas žūrijas eksperti tikās bibliotēkā, lai pārrunāto līdz šim izlasīto, lai apbalvotu pirmos 5 ekspertus, kuri jau izlasījuši 6 un vēl vairāk kolekcijas grāmatas, kā arī uzzinātu lielisku, motivējošu jaunumu – arī šogad visas ekspertu anketas piedalās izlozē par  "Tallink" kruīza ceļojuma dāvanu kartēm maršrutā Rīga-Stokholma-Rīga.

 

Lai ikvienam no 19 aizrautīgajiem grāmatu cienītājiem lasīšanas piedzīvojums turpinās ceļojumā uz zemi, kur vēl aizvien notiek brīnumi  - dažus gadus atpakaļ Zviedrijā tika atklāta līdz šim nezināma Astrīdas Lindgrēnas pasaka, kurā stāstīts, kā Pepija Garzeķe svin Ziemassvētkus.

 

GRĀMATA IR DĀVANA, KURU TU VARI
ATVĒRT ATKAL UN ATKAL.