Koru konkurss "Dziesmai būt!"

Datums: 2018.gada 10.aprīlis Autors: Žaneta Flaksa

5.aprīlī Talsos pulcējās Kurzemes novada kori, lai piedalītos 2.kārtas koru konkursā "Dziesmai būt!" Starp 16 spēcīgākajiem koriem bija arī mūsu – Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas 7. - 9. klašu meiteņu koris. Konkursā tika iegūta 1.pakāpe. Apsveicam! Paldies par ieguldīto darbu kora meitenēm, diriģentei Inetai Kauliņai un koncertmeistarei Deizijai Eičinai. Lepojamies ar Jums!

Koru konkurss