Kopā ar prezidentu iededz Rīgas pils Ziemassvētku egli
Datums: 2025.gada 4.decembris Autors: Patrīcija Rubeze 11.d
Mūsu valsts prezidents Edgars Rinkēvičs 1.decembrī kopā ar 19 Latvijas daudzbērnu ģimenēm iededza Rīgas pils Ziemassvētku egli. Mūsu ģimene bija vienīgā ievēlētā no Dienvidkurzemes novada. Svinīgajā pasākumā Latvijas valsts prezidenta kancelejā, svētku zālē, notika dāvanu pasniegšana katrai ģimenei, kā arī katra ģimene eglītē, kas atrodas zālē, iekāra pašdarinātu eglīšu rotājumu. Pēc svinīgā pasākuma iededzām kopīgi egli un gajām pils pagalmā padzert tēju un ēst piparkūkas, kā arī bija iespēja uzņemt bildi ar prezidentu. Es jutos loti pagodināta un lepna, ka tieši mana ģimene bija ievēlēta un man prieks, ka mūsu darbošanos redz un novērtē.

Lapas karte
Karte