Konkurss "Es dzīvoju pie jūras"
Datums: 2019.gada 28.februāris
XVII Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā "Es dzīvoju pie jūras'', kurā tika aicināti dalībnieki ar darbiem izpausties grafikas, glezniecības un datorgrafikas tehnikās par tematu "Vētra", sveicam Rūdolfu Saulkalnu (11.d) ar saņemto atzinību, par darbu "Švākas" glezniecības kategorijā, kuram tika piešķirts LAT - INSEA diploms.
Konkursa laureātu apbalvošana notiks 22.martā plkst. 13:00 Līvu akvaparkā (Viestura iela 24, Jūrmala).

Lapas karte
Karte