Konference „Es dzīvoju pie jūras”

Datums: 2014.gada 28.maijs Autors: Juliāna Vangovska

Jau 3.reizi Liepājas Valsts ģimnāzijas skolēni kopā ar citiem skolēniem no Liepājas 22.maijā devās uz Jūrmalu, lai piedalītos skolēnu zinātnisko darbu lasījumu konferencē „Es dzīvoju pie jūras”. Mūsu skolu pārstāvēja Ilze Migliniece (11.C), Māris Dejus(11.C), Juliāna Vangovska(11.A). Šajā konferencē, kas šogad notika Jūrmalas pilsētas muzejā, uzmanības centrā tradicionāli ir vides jautājumi. Skolēniem ir iespēja uzstāties, par zinātniski pētnieciskajā darbā izpētīto runājot svešvalodā, iegūt nozīmīgu pieredzi, kā arī sertifikātu.

Manuprāt, ir labi rīkot šāda veida pasākumus, jo tādējādi Latvijas skolēni spēj iepazīt viens otru. Bija interesanti noklausīties dažādus darbus, kā arī padalīties par saviem iespaidiem, kas radās, darbu rakstot, pastāstīt, kas sagādāja grūtības un kas bija interesantākais. Bija iespēja arī uzzināt par mācību sistēmu Jūrmalā un par dažādām iespējām Jūrmalas skolu skolēniem.

Kopumā pasākums bija izdevies. Tikai, manuprāt, pasākuma organizatoriem vajadzētu vairāk uzmanības pievērst konferences tēmām–izvēlēties ko tādu, kas tiešām šķistu jauniešiem interesants, aizraujošs un varbūt pat iepriekš nedzirdēts.

 

Konference „Es dzīvoju pie jūras”