Kārtējā ceļazīme uz Stokholmu izcīnīta

Datums: 2018.gada 3.maijs Autors: Signe Berga

28.aprīlī Latvijas Jūras akadēmijā 12.reizi notika jūrniecības konkurss vidusskolēniem “Enkurs” finālsacensības, kurās piedalījās 12 skolu komandas, kas ceļazīmes bija izcīnījušas vairākos pusfinālos. Šogad gan mūsu komandai pusfināls nenotika, jo tas vairāku komandu atteikuma dēļ tika atcelts, tādēļ 4 komandas automātiski nokļuva finālā. Konkursā kā katru gadu skolu komandām vajadzēja rādīt savas zināšanas un prasmes jūrniecības jautājumos, Pirmās palīdzības sniegšanā, uzdevumā komandas sadarbībā un virves vikšanā. Skolas komanda jau 10.reizi ieguva ceļazīmi ceļazīmi braucienam uz Stokholmu, šoreiz izcīnot 3.vietu, šoreiz pavisam nedaudz piekāpjoties Bauskas Valsts ģimnāzijas un Alūksnes Valsts ģimnāzijas komandām.

 

Lepojamies un sveicam komadas dalībniekus ar panākumiem!

 

Komandas dalībnieki:

  • Paula Naļivaiko (12.b)
  • Diāna Kraule (12.a)
  • Silva Bišofa (11.b)
  • Renārs Spinga (12.c)
  • Jānis Bučis (12.c)
  • Kristers Alonderis (12.c)
  • Aleksis Lapiņš (11.d)
  • Arvīds Dzintarnieks (11.c)
  • Jānis Štokmanis (11.a)
  • Edgars Bite (10.d)

 

Kā rāda statistikas dati, tad mūsu skolas komanda šo gadu laikā ir izcīnījusi piecas 1.vietas, trīs 2.vietas un 2 trešās vietas. Paldies par ieguldījumu šajā darbā skolotājām D.Grūbei, S.Bergai, Sarkanā Krusta darbiniekiem, īpaši Dacei Liepai, Andrim Bišofam, ilggadējam komandas konsultantam jūrniecības jautājumos Marekam Kibeļskim, Jūras spēku Mācību centra darbiniekiem, Liepājas Jūras koledžai.

 

Attēli

Kārtējā ceļazīme uz Stokholmu izcīnīta