JAUNĀKĀS GRĀMATAS MŪSU BIBLIOTĒKĀ!

Datums: 2017.gada 7.marts Autors: Lāsma Spāģe

LĪDZ 10.MARTAM AR GRĀMATĀM VAR IEPAZĪTIES BIBLIOTĒKĀ UZ VIETAS, PĒC TAM TĀS TIKS IZSNIEGTAS PIRMAJIEM LASĪTĀJIEM (pasteidzies un pieraksties grāmatu rindā)!

 

Māras Zālītes "Pieci pirksti" ir „asprātīgi konstruēta grāmata, kas ir uzrakstīta krāšņā valodā ar traģikomiskām situācijām (I. Gaile), kas vēstījumu par cilvēku izsūtīšanu padara vieglāk uztveramu, bet ne prātam aptveramu!

 

Andra Manfelde "Virsnieku sievas" - "Stiprs un skaudrs darbs. Vizualitāte, tēli un simboli gudrās proporcijās. (G.Repše)

 

Jānis Joņevs "Jelgava 94" „Grāmata ir par pusaudžiem pagājušā gadsimta 90. gados, kad katrs cenšas nostāties pret pasauli, nekļūt tāds kā visi.”(satori.lv)

 

Silēna Edgāra & Pols Beorns „14-14” Pateicoties pie mājas uzstādītai noslēpumainai pastkastītei, zēni nejauši uzsāk saraksti, kaut gan viens dzīvo 2014. gadā, bet otrs 1914. gadā kad tūlīt sāksies Pirmais pasaules karš. (J. Rozes apgāds) Ļoti aizraujošs sižets!

 

Marks Hedons „Savādais atgadījums ar suni” Piecpadsmit gadus vecais Kristofers ir neparasti apdāvināts matemātikā, bet cilvēcisko izjūtu pasaule viņam ir sveša un nesaprotama. Kādu rītu Kristofers dārzā atrod nogalinātu kaimiņu suni Velingtonu un nolemj izmeklēt šo slepkavību. (J. Rozes apgāds)

 

Zoji Saga „Meitene tīmeklī” Penijai ir no noslēpums. Penija ar segvārdu Meitene Tīmeklī raksta blogu par savām slēptākajām jūtām, par draudzību, zēniem, savu trako ģimenīti un panikas lēkmēm, kas gandē viņas dzīvi. (egmont.lv)

 

Guntis Eniņš „Nezināmā Latvija” Mūsu zemē mīt ne vien peldošas salas, bet arī Eiropā resnākais kadiķis, Baltijā vislielākā ala, dižākā liepa, dziļākais un salām bagātākais ezers un vēl un vēl... (J. Rozes apgāds)

 

Dace Lamberga „Klasiskais modernisms. Latvijas glezniecība 20.gs. sākumā” Laiks baudīt mākslu!

JAUNĀKĀS GRĀMATAS MŪSU BIBLIOTĒKĀ!