Jau trešo gadu Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas komanda piedalās konkursā “Ventspils IT izaicinājums”

Datums: 2019.gada 19.novembris Autors: Dzintars Tomsons

Piektdien, 15.novembrī noslēdzās ceturtais “Ventspils IT izaicinājuma” konkurss, kurā 3.vietu ieguva  Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas komanda “Olimps 2D” – 11.klases skolēni Juris Ozoliņš, Jānis Straume un Toms Zvirbulis. Konkurss tradicionāli norisinājās divās kārtās.  Šogad pirmajā – neklātienes – kārtā savu dalību pieteica 533 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas skolām. Vecākās grupas komandām šogad mājas darbā bija jāizstrādā izglītojošas datorspēles prototips. Pēc atlases kārtas rezultātiem uz finālu tika uzaicinātas 16 komandas katrā vecuma grupā.

 

Fināla pasākumi norisinājās trīs dienas, kuru laikā dalībniekiem bija iespēja gan apskatīt Ventspili, gan veidot kontaktus ar citu skolu komandām. Pirmajā dienā atklāšanas pasākums norisinājās Livonijas ordeņa pilī. Otrajā dienā pēc konkursa uzdevumu izpildes un prezentācijām, dalībniekiem bija iespēja piedalīties spēļu vakarā Ventspils Jaunrades mājā. Trešajā dienā skolēni darbojās radošajos semināros un darbnīcās Ventspils augstskolā. Vairāk par pasākumu šeit.