Izcilības svētki

Datums: 2024.gada 6.jūnijs Autors: Signe Berga

31.maijā Liepājas valstpilsētas Dome un Izglītības pārvalde koncertzālē “Lielais dzintars” sveica pilsētas skolu talantīgos jauniešus – valsts mācību olimpiāžu, ZPD, sporta sacensību laureātus un teicamniekus.

 

Lepojamies ar mūsu ģimnāzijas skolēniem, kuri saņēma apbalvojumus:

 

Skolēni, kuriem ir teicami un izcili mācību sasniegumi  2023./2024.m.g. 9.-12.klašu grupā:

  • Hanna Kalniņa, 9.a
  • Sofija Lapiņa, 9.a
  • Elizabete Sudmale, 9.a
  • Daniela Tetere, 9.a  
  • Alise Anženko, 9.b 
  • Dārta Dzintare, 9.c 
  • Joanna Šterna, 9.c
  • Amēlija Grantiņa, 9.d
  • Raivo Samausks, 10.a
  • Amanda Mosāne, 10.c
  • Kārlis Lanka, 11.c 
  • Tīna Kristiāna Švarce, 12.a
  • Kristofers Knapšis, 12.c 
  • Markuss Tomass Saule, 12.c
  • Ručards Tomsons, 12.c
  • Ģirts Fromanis, 12.c

 

Sasniegumi Valsts mācību priekšmetu olimpiādēs:

  • Elīza Anna Šperberga, 11.C – 2.pakāpe latviešu valodas un literatūras valodas valsts olimpiādē
    /latviešu valodas un literatūras skolotājai Līgai Tālbergai par Elīzas Annas Šperbergas sagatavošanu olimpiādei/
  • Jasmīna Marija Enģele, 8.a -  2.pakāpe latviešu valodas un literatūras valodas valsts olimpiādē
    /latviešu valodas un literatūras skolotājai Signe Bergai par Jasmīnas Marijas Enģeles sagatavošanu olimpiādei/
  • Kārlis Ābele, 11.a - 2.pakāpe krievu valodas valsts olimpiādē
    /krievu valodas skolotājai Gaļinai šestakovai par Kārļa Ābeles sagatavošanu valsts olimpiādei/
  • Pauls Veiss, 10.a - par atzinību informātikas valsts olimpiādē
    /informātikas skolotājai Vinetai Tomsonei par Paula Veisa sagatavošanu valsts olimpiādei/
  • Patrīcija Putra, 11.b - pakāpe valsts skolēnu 48.zinātniskās pētniecības darbu konferencē lauksaimniecības, meža un veterinārās zinātnes nozarē
    /bioloģijas skolotājam Feliksam Rekovičam par sagatavošanu Patrīcijas Putras  zinātniski pētnieciskā darbam/

 

Sasniegumi sportā:

  • Viktors Lūks,9.b, Mārtiņš Bučis,8.a,  Mārcis Norenbergs,9.b, Gustavs Svanborgs Kristoffersens,7.c, Toms Horna,7.d, Kristians Vītoliņš,9.d -  3. pakāpe valsts finālsacensībās volejbolā licencētiem spēlētājiem 7.-9.klašu grupā
  • Stella Starovecka,10.c, Eļina Goļinska,10.b, Kerija Kupalinska,12.b, Rēzija Kravčuka, 12.c, Grēta Sprūde, 10.a, Lauma Zīverte, 12.b - atzinība valsts finālsacensībās vieglatlētikā jaunietēm 10.-12.klašu grupā

 /sporta skolotājam Aivim Tālbergam par komandas sagatavošanu sacensībām/

 

Sveicam!