Ģimnāzisti piedalās tiešsaistes debašu turnīrā
Datums: 2022.gada 7.decembris Autors: Ineta Drēže
3.decembrī biedrība Debašu centrs organizēja tiešsaistes debašu turnīru, kurā piedalījās 20 debašu komandas no Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas, Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas, Daugavpils Valsts ģimnāzijas, Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Āgenskalna Valsts ģimnāzijas, Mārupes Valsts ģimnāzijas, Bauskas Valsts ģimnāzijas, Cēsu Valsts ģimnāzijas, Balvu Valsts ģimnāzijas un Iecavas vidusskolas.
Debates notika latviešu un angļu valodā. Pamatskolas skolēni debatēja par tēmu “Zooloģiskie dārzi ir jāaizliedz”, bet vidusskolēni debatēja par tēmu “Mācību gads ir jāpagarina”.
No mūsu skolas turnīrā piedalījās 2 vidusskolas debašu komandas: Kārlis Ābele (10.a), Luīze Paula Nille (11.c), Leonards Lucis (11.c) un Eliass Džeriņš (11.d), Patrīcija Rogule (10.a), Olivers Krēsliņš (11.c).
Labākā runātāja titulu debatēs latviešu valodā ieguva Eliass Džeriņš (11.d klase).

Lapas karte
Karte