Ģimnāzijas debatētāji piedalās virtuālajā debašu turnīrā
Datums: 2021.gada 20.februāris Autors: Ineta Drēže
20. februārī platformā ZOOM notika apvienotais Zemgales un Kurzemes pasaules skolu formāta debašu turnīrs latviešu valodā. Turnīrā piedalījās 12 debašu komandas. Liepāju pārstāvēja Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas, Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas , J. Čakstes Liepājas 10. vidusskolas kā arī ģimnāzijas debašu komandas. Šoreiz turnīrā bija 2 improvizācijas tēmas:
1) Valdība uzskata, ka automašīnu lietošana pilsētā būtu jāaizliedz
2) Valdība atbalsta bezatzīmju sistēmu skolās
Mūsu skolas debašu klubu pārstāvēja 11.d klases skolnieki: Ruta Bucika, Marta Zamarīte un Kārlis Vēberis.

Lapas karte
Karte