Grāmata = izrāde “Svina garša”
Datums: 2021.gada 7.marts Autors: Līga Tālberga
Kas cilvēku padara par cilvēku? Kāpēc ir glābēji un malā stāvētāji? Vai laikmeta notikumi ietekmē cilvēka izvēles? Vai kara laikā iespējama cilvēcība? Šie un citi jautājumi radās pēc izrādes “Svina garša” noskatīšanās.
Uz jautājumu, kādas sajūtas bija pēc izrādes noskatīšanās, bija smaguma sajūta, gribētu redzēt dzīvē, kultūršoks, vēlos izlasīt grāmatu, apjukums un skumjas, gribu noskatīties vēlreiz u.c.
Kādas bija 12. c klases skolēnu pārdomas pēc izrādes noskatīšanās?
- Lika novērtēt to, kā mēs dzīvojam šobrīd.
- Par visu, kas notika – kāpēc?
- Nenožēloju, ka noskatījos. Bija ļoti laba izrāde, beigas mani pārsteidza nesagatavotu.
- Tā ir mīļākā izrāde, kādu esmu redzējis. Pirms sāku skatīties, domāju, ka patīšu, lai varētu tikai pateikt, ka esmu skatījies, taču attapos 2 naktī. Paldies, ka likāt to noskatīties.
- Novērtēt dzīvību, būt pateicīgam, ka mani tas mūsdienās vairs neskar fiziski, pārdomas par to, kam TIK daudzi izgāja cauri.
- Priecājos, ka nedzīvoju tajos laikos.
- Ļoti lika novērtēt laiku, kurā dzīvojam šobrīd.
Paldies “Latvijas skolas somai” par doto iespēju!

Lapas karte
Karte