GRĀMATU KLUBĀ „14-14”

Datums: 2017.gada 2.maijs Autors: Lāsma Spāģe

Lai gan pavasaris mudina vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, grāmatām uzticīgie nemaina savus ieradumus! Piektdien, 28.aprīlī, par savu izvēlēto grāmatu „14-14” stāstīja Airisa (7 a), kā arī atbildēja uz neskaitāmiem jautājumiem, kurus ar lielu aizrautību (par katru jautājumu tika iegūti 2 žetoni!) uzdeva tie grāmatu draugi , kas tikai plāno izlasīt šo godalgoto jauniešu romānu - Prix Gulli, Prix des Incorruptibles un Puatjē Akadēmijas balva par labāko laikmetīgo romānu.

 

Airisa ar savu grāmatas izvēli ir pierādījusi, ka viņa ir ne tikai 2016. gada Bērnu un jauniešu žūrijas eksperte, bet arī jau 2017. gada eksperte, jo Silēnas Edgāras un Pola Beorna grāmata „14-14” ir iekļauta Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2017 grāmatu kolekcijā https://www.lnb.lv/lv/lasisanas-veicinasanas-programma-bernu-un-jauniesu-zurija/bernu-jauniesu-un-vecaku-zurija-2017.

 

Nākamā grāmatu kluba tikšanās būs 12. maijā ar mainītu tikšanās vietu, ar balvām par aizrautīgu grāmatošanas garu un jauniem grāmatu lasīšanas ekspertu plāniem!

GRĀMATU KLUBĀ  „14-14”