Goda teātra izrāde “Čomiņi”
Datums: 2019.gada 17.aprīlis Autors: Signe Berga

Otrdien, 9.aprīlī, skolā viesojās Goda teātris ar izrādi “Čomiņi”, kuru noskatījās 7. – 9.klašu skolēni.
Čomiņi - tie ir viņi - labākie draugi Olivers un Pāvels. Starp viņiem nav noslēpumu. Viņi runā par visu un, protams, par meitenēm. Un tieši meitene ir tā, kas nostājas starp viņiem un kļūst par lielāko pārbaudījumu abu draudzībai. Aktieru Edgara ozoliņa un Rolanda Beķera lieliskā saspēle aizrāva jauniešus, liekot padomāt par attiecībām.
Skolēnu domas pēc izrādes noskatīšanās:
- Ļoti interesanta izrāde, smieklīga. Būtu gribējies, lai tā ir garāka.
- Patika, jo bija mūsdienīga, nepatika, jo bija vairāki slikti vārdi un izteicieni.
- Teātris bija tādā valodā, kādā runā pusaudži mūsdienās.
- Izjutu emocijas.
- Man patika skatuves izkārtojums un aktieri.
- Man patika, jo bija interesanti, stilīgi, smieklīgi. Es labprāt aizietu uz vēl kādu līdzīgu izrādi.
- Patika, kā attēlots, kā mūsdienu bērni uzvedas.
- Izrāde bija interesanta, viss tika balstīts uz modi, kura tagad ir iestājusies.
- Man patika, kā aktieri tēloja skolniekus.
- Man patika, jo ļoti atspoguļoja skolas dzīvi un savstarpējās attiecības.
- Ļoti labs, smieklīgs un jautrs šovs. Gribētos nedaudz ilgāku šo izrādi, jo varēja paskatīties uz skolas dzīvi no malas.
- Izrāde piemērota skolēniem, reāla.
- Tā bija pamācoša.
- Aina ar asinīm mani pārsteidza, jo tā šķita ļoti īsta. Saturīga izrāde.
- Liels pluss būtu, ja būtu arī parādījusies pati Terēze. Viena no labākajām izrādēm, kuru esmu redzējusi. Bija patiesi interesanti skatīties, nebija garlaicīgi.
- Man šī izrāde vedināja uz dažādām pārdomām, jo līdzīgas situācijas esmu novērojusi ikdienā. Kā mēs glabājam noslēpumus.
- Tur bija labs humors.

Lapas karte
Karte