Ģimnāzijas kori – labākie Kurzemē

Datums: 2015.gada 17.septembris Autors: Signe Berga

Vasaras vidū jūlijā Rīgā notika 11.Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. Svētku ietvaros notika dažādi konkursi, arī lielie koru kari. Tajos piedalījās labākie Latvijas skolu kori dažādās grupās. Vienīgie kori no Liepājas, kas piedalījās koru finālā no Liepājas, bija mūsu ģimnāzijas kori: 7. – 9.klašu meiteņu koris (diriģente Ineta Kauliņa) un ģimnāzijas jauktais koris (diriģents Jēkabs Ozoliņš). Koru sniegums skatē teicams, un izcīnīti zelta diplomi. Lepojamies!

Aizvadītas skaistas dienas Rīgā, piedzīvojot dažādas emocijas – agrās rīta stundas, garo ceļu no Ķengaraga uz Mežaparku ar tramvajiem, garās mēģinājumu stundas, vēlos vakarus, spriedzi ģenerālmēģinājuma koncertā, satraukumu par došanos svētku gājienā, skaisto noslēguma koncertu un dziesmoto ceļu atpakaļ uz Liepāju.
Nu laiks uzsākt jauno sezonu – dziedāt skanīgākajos pilsētas koros!

5.spetembrī ģimnāzijas jauktajam korim bija iespēja dziedāt LOC koncertā “Dzimis Liepājā”. Drīz darbību uzsāks jaunā Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars”, un pavisam drīz uz šīs skatuves būs iespēja dziedāt ģimnāzijas korim.

 

Ģimnāzijas kori – labākie Kurzemē