Ģimnāzijas debatētāji veiksmīgi startē Nacionālajā turnīrā!

Datums: 2017.gada 30.novembris Autors: Ineta Drēže

2017. gada 25. novembrī Jelgavas Valsts ģimnāzijā notika biedrības „Debašu centrs” rīkotais Nacionālais debašu turnīrs latviešu un angļu valodās par tēmu “Latvijas sabiedrībā ir pieprasījums pēc kvalitatīva mediju satura”. Šis turnīrs notika sadarbībā ar Latvijas Kultūras ministriju, turpinot pagājušajā mācību gadā iesākto sadarbību medijpratības jomā.

Kopā turnīrs sapulcēja 34 komandas no 18 Latvijas skolām. Liepāju pārstāvēja debatētāji no Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas, Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas, J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas, Liepājas Raiņa 6.vidusskolas. No ģimnāzijas piedalījās 4 debašu komandas.

Mūsu debatētāji veiksmīgi startēja angļu valodā, iegūstot 2. vietu:

  • Katrīna Viltrake (10.c)
  • Nikola Anna Pelnēna (9.a)
  • Silva Bišofa (11.b)

 

Turnīra labākā runātāja tituls: Aiva Tālberga (11.c)

APSVEICAM MŪSU SKOLAS DEBATĒTĀJUS!

PALDIES VISIEM DEBATĒTĀJIEM PAR IEGULDĪTO DARBU!

Ģimnāzijas debatētāji veiksmīgi startē Nacionālajā turnīrā!