Ģimnāzijas debatētāji gūst panākumus Nacionālajā debašu turnīrā Iecavā!

Datums: 2023.gada 26.novembris Autors: Ineta Drēže

25.novembrī biedrība “Debašu centrs” organizēja Nacionālo debašu turnīru, kurā piedalījās 140 dalībnieki no 18 Latvijas skolām.

 

No Liepājas piedalījās 8 debašu komandas un tiesneši no Liepājas Valsts ģimnāzijas, Liepājas Draudzīgā aicinājuma vidusskolas, Liepājas Raiņa vidusskolas, Liepājas Jāņa Čakstes vidusskolas, Oskara Kalpaka vidusskolas. Mūsu skolu pārstāvēja debašu komanda Eliass Džeriņš ( 12.d), Luīze Paula Nille( 12.c).

 

2024.gada 8.jūnijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas, tāpēc debašu tēma šajā turnīrā “Dalībai EP vēlēšanās Latvijā ir jābūt obligātai”.

 

Debates notika latviešu un angļu valodā. Debatēs latviešu valodā 1.vietu ieguva ģimnāzijas komanda Eliass Džeriņš, Luīze Paula Nille.

 

Eliass Džeriņš ieguva arī turnīra labākā debatētāja titulu!

 

Apsveicam!