Ģimnāzijā notiek debašu turnīrs par medijpratību tēmu
Datums: 2017.gada 5.novembris Autors: Ineta Drēže
4. novembrī mūsu skolā notika debašu turnīrs latviešu un angļu valodā par tēmu “Latvijas sabiedrībā ir/ nav pieprasījums pēc kvalitatīva mediju satura “.
Turnīrā piedalījās 18 debašu komandas no Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas, 5.vsk., 6.vsk., 10.vsk.,15.vsk., kā arī Ventspils 4.vsk. un Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas debatētāji.. No mūsu skolas piedalījās 3 komandas, kuras debatēja latviešu valodā un 1 komanda angļu valodā. Lielākajai daļai mūsu debatētāju šis bija pirmais turnīrs, tāpēc uztraukums bija liels!
Šoreiz vislabāk veicās Nikolai Annai Pelnēnai (9.a) un Aivai Tālbergai (11.c), kuras ieguva turnīra labākā runātāja titulu.
Apsveicam!


Lapas karte
Karte