Floristikas meistardarbnīcā

Datums: 2018.gada 2.novembris

Atbilstoši rudens noskaņām ir svarīgi  padarīt rudenīgākas arī mūsu telpas un izveidot pašam savu svētku rotājumu. Ceturtdien, 1.novembrī, skolā notika pirmā šī gada floristikas meistardarbnīca  floristikas pulciņa vadītājas Baibas Luikas vadībā. Ikvienam interesentam bija iespēja veidot kompozīciju ar sveci, domājot par svētku rudenīgu rotājumu. Nepilnas stundas laikā tapa skaisti rotājumi.

 

Nākamā meistardarbnīca novembra beigās. Sekojiet informācijai un izmanojiet iespēju radīt ko skaistu!