Žetonu vakari

Datums: 2022.gada 24.marts Autors: Signe Berga

Marta sākumā, (no 8.līdz 11.martam) skolas aulā četrus vakarus valdīja dzīvība – notika Žetonu vakari, šogad mazliet citādā gaisotnē nekā ierasts ģimnāzijā. Katru vakaru neformālā gaisotnē pie galdiņiem kopā pulcējās vienas klases abiturienti, skolotāji un vecāki, lai ļoti personiski, sirsnīgi atmiņās izdzīvotu skolas gadus. 8.martā, izdzīvojot seriāla “Ugunsgrēks” skolas gadu sērijas, prieki, pozitīvas emocijas, neliels satraukuma vilnis mājoja 12.d klasē. 9.martā bērnības skaņās dalījās 12.c klase, 10.martā sapņu tēmu izdzīvoja 12.b klase, savukārt 11.martā par sevi lika manīt 12. a klases jaunieši.

 

Šogad pārsteigumu katrai klasei bija sagatavojuši mācību priekšmetu skolotāji un 11. klašu skolēni, kuri gan rādīja sapņu eksperimentus, gan dalīja medaļas, gan nominēja Oskara balvas laureātus.

 

Šis skolas vēsturē ieies kā 99.izlaiduma gads, un saņemtā piederības zīme-žetonu gredzens – ikvienam būs ar savu atmiņu stāstu par ģimnāzijā pavadīto laiku.

 

Paldies 11.klašu jauniešiem, kuri rūpējās par viesmīlību un visu ciemiņu labsajūtu visos vakaros, par īpašās atmosfēras radīšanu!

 

Pirmais CE jau aiz muguras. Priekšā, atgriežoties no pavasara brīvlaika, vēl pavisam nedaudz laika, ko pavadīt ģimnāzijā. Lai izdodas vērtīgs kopābūšanas laiks, un lai veiksme eksāmenos, divpadsmitie!

 

Uz tikšanos izlaidumā – 1.jūlijā.