ERASMUS+ projekts “EUthApp”

Datums: 2018.gada 9.janvāris Autors: Dace Groduma - Vīriņa

Jau otro mācību gadu Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas skolēni  kopā ar vienaudžiem no Spānijas un Turcijas piedalās Erasmus+ projektā “EUthApp - The Alternative Guide for Young Travellers”.

Projekta ietvaros skolēni vāc informāciju par apskates objektiem un aktivitātēm, kas būtu interesantas jauniešiem; teksti, video, audio u.c. materiāli tiek tulkoti dažādās valodās un ievietoti mājas lapā www.euthapp.eu .

Projekta laikā mūsu skolas skolēni un skolotāji viesojušies Spānijā un uzņēmuši ciemiņus no Spānijas un Turcijas.

Lai paplašinātu projekta robežas, šī gada janvārī Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas skolēnu grupa kopā ar skolotājiem dosies uz Itāliju, kā arī uzņems itāļu skolēnus savās ģimenēs maijā.

No 4. līdz 11.aprīlim paredzēta projekta dalībnieku tikšanās Turcijā, kur piedalīsies 8 skolēni no Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas.

Ja vēlies iesaistīties projekta  “EUthApp - The Alternative Guide for Young Travellers” aktivitātēs, pievienojies mūsu grupai un uzzini vairāk par skaistām un interesantām vietām Latvijā un citās valstīs, kā arī iepazīsties ar saviem vienaudžiem no Spānijas un Turcijas un, protams, iegūsti iespēju aprīlī ceļot uz Turciju!

 

Ko darīt? Piesakies projekta grupā pie skolotājām Daces Grodumas-Vīriņas vai Dagnijas Deimantes.

 

Kad? Līdz 15.janvārim.

 

Kas būs jādara? Uzzināsi tikšanās reizē :)

ERASMUS+ projekts “EUthApp”