Erasmus+ projekta „EuthApp: Guide for Young Travellers” aktualitātes.

Datums: 2017.gada 30.oktobris Autors: Dace Groduma - Vīriņa

Erasmus + projekts „EuthApp: Guide for Young Travellers” ir savas darbības pusceļā. Tas sākās 2016.gada septembrī, kad skolotājas Dace Groduma-Vīriņa un Dagnija Deimante devās uz Spāniju, lai kopā ar skolotājiem no turku skolas Soke Hilmi Firat Anadolu Lisesi un spāņu skolas IRS Gabriel Alonso deHerrera Instituto de Educacion Secundaria izplānotu projekta gaitu. 2017./2018.mācību gadā skolēni, kas piedalījās projektā, veidoja WebApp, ievietojot tur informāciju par vietām, kuras būtu interesanti apmeklēt jauniešiem. Aprīlī mūsu projekta dalībnieku grupa apmeklēja Spāniju, bet septembrī turku un spāņu jaunieši un skolotāji apmeklēja Liepāju.

No 23.līdz 28.oktobrim mūsu skolā viesojās projekta koordinatori no Turcijas un Spānijas, lai izvērtētu paveikto un saplānotu turpmākās darbības. Tika nolemts, ka projekts ir jāpaplašina, iesaistot tajā arī itāļu skolu. Tādēl no 29.janvāra līdz 4.februārim mūsu skolēnu grupa dosies uz Itāliju, bet maija pēdējā nedēļā mēs uzņemsim itāļus mūsu skolā. Vēl viena ciemošānās paredzēta Turcijā no 4.līdz 11.aprīlim.

AICINĀM projekta dalībniekus un 10.-12.klašu skolēnus, kuri vēlas aktīvi iesaistīties mūsu projekta otrajā, noslēdzošajā, posmā, ierasties 6.novembrī plkst. 14.45 39.kabinetā

Erasmus+ projekta „EuthApp: Guide for Young Travellers” aktualitātes.